reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Hiszpańska księżniczka” w kanale Epic Drama

dodano: 2021-10-27 04:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Epic Drama „Hiszpańska księżniczka” W środę, 27 października br. o godz. 21:30 w kanale Epic Drama wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek amerykańskiego serialu „Hiszpańska księżniczka” („The Spanish Princess”). To kolejny, oparty na powieściach historycznych Philippy Gregory („Biała królowa” i „Biała księżniczka”) serial emitowany w stacji Epic Drama. Wystąpią Charlotte Hope, Stephanie Levi-John, Nadia Parkes, Ruairi O’Connor i Angus Imrie.

Epic Drama „Hiszpańska księżniczka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widzowie wrócą na dwór Tudorów - do świata, w którym rządzą intrygi i pełne przepychu kostiumy. Historia opowiedziana jest z punktu widzenia biorących w niej udział kobiet, które stały za mężczyznami sprawującymi władzę w angielskiej monarchii od 1464 do 1530 roku. Osiem odcinków skoncentrowanych jest na postaci Katarzyny Aragońskiej (po tym jak popadła w niełaskę przez swoje niechlubne małżeństwo z królem Henrykiem VIII), która zmuszona jest podjąć walkę o należne jej miejsce na tronie. Premiera serialu „Hiszpańska księżniczka” odbędzie się w środę, 27 października br. o godzinie 21:30 w kanale Epic Drama.

Młodej księżniczce Hiszpanii, Katarzynie Aragońskiej (w tej roli Charlotte Hope), od dziecka obiecywano angielski tron. Jej przeznaczeniem było zjednoczenie dwóch krajów, by chronić ojczyznę. Katarzyna przybyła do Anglii jako nastolatka, by przygotować się do ślubu z księciem Arturem (Angus Imrie), następcą angielskiego tronu. Ich małżeństwo wynikało z kontraktu, który miał na celu zawarcie sojuszu między oblężonym królestwem, a Hiszpanią. Pojawiła się w szarej, zalanej deszczem Anglii wraz ze swoim wspaniałym i zróżnicowanym dworem. W jego skład weszły damy dworu: hiszpańska szlachcianka pochodzenia afrykańsko-iberyjskiego Lina (Stephanie Levi-John) oraz słodka i pełna swobody Rosa (Nadia Parkes). Kiedy nagle umarł mąż Katarzyny, książę Artur, tron wydawał się dla niej stracony. Nadszedł jednak moment, w którym obmyśliła śmiały plan i skierowała swoją uwagę na nowego dziedzica - charyzmatycznego i upartego księcia Henryka (Ruairi O’Connor), który pewnego dnia będzie rządził jako król Henryk VIII.

Jak zapowiada nadawca, premiera „Hiszpańskiej księżniczki”, emocjonującej opowieści o romansie, zemście, zdradzie i władzy, odbędzie się w środę, 27 października br. o godzinie 21:30 w kanale Epic Drama. Emisja kolejnych odcinków odbywać się będzie w środy o tej samej porze (więcej tutaj). Dodajmy, że „Hiszpańska księżniczka” trzecia i ostatnia część trylogii. Wcześniej stacja Epic Drama pokazała już seriale „Biała królowa” („The White Queen”) (więcej tutaj) i „Biała księżniczka” („The White Princess”) (więcej tutaj).
 
Charlotte Hope w serialu „Hiszpańska księżniczka”, foto: Viasat World
Charlotte Hope w serialu „Hiszpańska księżniczka”, foto: Viasat World


„Hiszpańska księżniczka” - emisja w środy (od 27 października 2021 roku) o godz. 21:30 w kanale Epic Drama.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...