reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dzień Wszystkich Świętych w Radiu Złote Przeboje

dodano: 2021-10-29 00:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje Muzyczne stacje grupy Agora zaproszą swoich słuchaczy na szczególne programy przygotowane z okazji Dnia Wszystkich Świętych. W poniedziałek, 1 listopada br. Radio Złote Przeboje przedstawi na antenie m.in. najpopularniejsze polskie przesądy dotyczące śmierci („Po zmierzchu”) oraz teorie spiskowe związane z odejściem największych gwiazd muzyki („Uwierz w ducha”). Ponadto pojawią się takie audycje jak „Między światami” i „Ostatnie życzenie”.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 1 listopada br. na antenie Radia Złote Przeboje pojawią się specjalne programy przygotowane w związku z Dniem Wszystkich Świętych (więcej tutaj). W audycji „Między światami”, nadawanej w godzinach 7:00-11:00, Piotr Jaworski wspólnie z Anją Franczak, założycielką Instytutu Dobrej Śmierci, będą zastanawiać się nad tym, ile waży ludzka dusza oraz czy jesteśmy świadomi, kiedy umieramy (więcej tutaj).

W kolejnej audycji - „Po zmierzchu”, Kamil Baleja wyjaśni słuchaczom, dlaczego kładło się zmarłego nogami w kierunku okna oraz czym groziło niepochowanie zmarłego przed niedzielą. O przesądach, w które wierzyli jeszcze nasi dziadkowie, będzie można posłuchać do godziny 15:00 (więcej tutaj).

Natomiast w programie „Ostatnie życzenie”, emitowanym w godzinach 15:00-18:00, Tomasz Florkiewicz opowie co, ile i komu zapisały w swoich testamentach gwiazdy popkultury. Z audycji będzie się można dowiedzieć m.in., ile zostawili po sobie Georgios Kyriacos Panayiotou „George Michael” czy Farrokh Bulsara „Freddie Mercury”, a także dlaczego Michael Jackson nie zapisał niczego ojcu, a Issur Danielovitch „Kirk Douglas” nie zostawił ani grosza synowi.

W ostatniej z audycji specjalnych Tomasz Brhel przywoła teorie spiskowe związane ze śmiercią gwiazd muzyki. Zgodnie z nimi Elvis Presley nadal żyje, zaś z żywymi pożegnał się Paul McCartney, członek The Beatles, który rzekomo zginął w 1966 roku w wypadku samochodowym. Program „Uwierz w ducha” pojawi się na antenie w godzinach 18:00-20:00 (więcej tutaj).

Wszystkie audycje specjalne będą promowane na anten stacji Radio Złote Przeboje, na stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz w kanałach społecznościowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...