reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Pogoda w Dzień Wszystkich Świętych

dodano: 2021-10-29 02:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda Muzyczne stacje grupy Agora zaproszą swoich słuchaczy na szczególne programy przygotowane z okazji Dnia Wszystkich Świętych. W poniedziałek, 1 listopada br. Radio Pogoda poświęci swój program wspomnieniom o ulubionych wykonawcach („Niezapomniani w Radiu Pogoda”), w tym o niezapomnianym Krzysztofie Krawczyku („To, co dał nam świat w Radiu Pogoda”).

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poniedziałek, 1 listopada br. w Radiu Pogoda upłynie na wspomnieniach dzięki dwóm wyjątkowym audycjom. Od godziny 9:00 do 15:00 Łukasz Szaciłowski zaprezentuje na antenie „Niezapomnianych w Radiu Pogoda”, wspominając artystów, którzy odeszli od nas w tym roku.

Zaś od godziny 15:00 do 20:00 Jakub Mędrzycki poprowadzi audycję „To, co dał nam świat w Radiu Pogoda”, poświęconą pamięci Krzysztofa Krawczyka. O wokaliście i kompozytorze opowiedzą w Radiu Pogoda jego przyjaciele, archiwiści i współpracownicy. Redakcja rozgłośni zaprezentuje też przełomowe momenty z życia Krzysztofa Krawczyka z różnych perspektyw i zagra jego przeboje.

Wszystkie audycje specjalne będą promowane na antenie stacji Radio Pogoda, na stronie internetowej radiopogoda.pl oraz w kanałach społecznościowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...