reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dzień Wszystkich Świętych w RMF FM

dodano: 2021-10-29 05:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF FM W poniedziałek, 1 listopada br., w Dniu Wszystkich Świętych, RMF FM (Bauer Media Group) wyemituje specjalny, akustyczny koncert Marka Piekarczyka, wokalisty grupy TSA („51live”). Oprócz tego na antenie pojawią się „Ostatnie dni legendy”, opowieści słuchaczy w akcji „Telefon na pożegnanie”, a reporterzy stacji jak co roku będą pomagać kierowcom w raportach drogowych „Bezpieczny powrót”. W niedzielę, 31 października br., w halloween, RMF FM zaprosi też słuchaczy na „Drugi Ogólnopolski Zlot Podcasterów Kryminalnych”.

RMF FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, koncert Marka Piekarczyka „51live” będzie niezwykłym wydarzeniem. W kameralnym studiu RMF FM wybrzmią przeboje legendarnego rockmana i jego przyjaciół. Wśród utworów pojawi się oczywiście ballada „51” pochodząca z debiutanckiego, koncertowego albumu TSA „Live”. Koncertu można będzie posłuchać w RMF FM oraz na profilu rozgłośni na portalu społecznościowym Facebook w poniedziałek, 1 listopada br. po godzinie 20:00.

Z okazji Dnia Wszystkich Świętych RMF FM organizuje też akcję „Telefon na pożegnanie” - rozgłośnia w piątek, 29 października br. uruchomi specjalną linię telefoniczną dla wszystkich, którzy chcą opowiedzieć swoją niedokończoną historię, wyznać to, czego nie zdążyli powiedzieć swoim bliskim, wspomnieć tych, którzy odeszli. Wybrane opowieści będą emitowane w poniedziałek, 1 listopada br. przez cały dzień.

Na antenie nadane zostaną również premierowe odcinki programu „Ostatnie dni legendy” - tym razem będą to historie Piotra Łuszcza „Magika”, członka zespołów Kaliber 44 i Paktofonika oraz Michaela Jacksona.

Jak co roku RMF FM przeprowadzi także akcję „Bezpieczny powrót”. Dziennikarze i reporterzy w całej Polsce na bieżąco informować będą o sytuacji na drogach, utrudnieniach przy cmentarzach, korkach i wypadkach. Raporty nadawane będą co godzinę w piątek, 29 października od 15:30 do 22:30 i w poniedziałek, 1 listopada br. od 6:30 do 21:30 (więcej tutaj).

W trakcie długiego weekendu związanego z Dniem Wszystkich Świętych i halloween, RMF FM zaprosi też słuchaczy na „Drugi Ogólnopolski Zlot Podcasterów Kryminalnych”. W wydarzeniu tym udział wezmą tacy twórcy jak: Olga Herring („True Crime”), Agnieszka Wajszczyk („Zbrodnie prowincjonalne”), Marcin Myszka („Kryminatorium”) oraz Kamil Barnowski i Daniel Dyk („Sceny zbrodni”). W niedzielę, 31 października br. po godzinie 21:00 podcasterzy opowiedzą mrożące krew w żyłach historie zbrodni, które wstrząsnęły światem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...