reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zagadki w listopadzie w History2

dodano: 2021-10-27 01:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

H2 History2 rebranding W listopadzie br. dokumentalny kanał History2 poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Zagadki starożytnego świata” (sezony 1., 2., 3. i 4.) i „Polowanie na Bin Ladena”.

History2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w listopadzie br. w kanale History2 rozwiązywane będą „Zagadki starożytnego świata” a widzowie będą śledzić „Polowanie na Bin Ladena”.

Listopad 2021 roku w ofercie kanału History2:

„Zagadki starożytnego świata” 1, 2, 3 i 4 („Digging For The Truth” 1, 2, 3 i 4)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 1 listopada br.) o 20:05

Jak zapowiada nadawca, w tym serialu amerykański badacz i odkrywca Josh Bernstein zabierze widzów w niezwykłą podróż w przeszłość. Korzystając z najnowszych technologii i wiedzy naukowej zajmie się tajemnicami starożytnego świata. Odwiedzi fascynujące, czasem odległe zakątki naszego globu, dotarcie do których nierzadko wymaga zdolności i uporu wytrawnego surwiwalowca. Wsparciem dla jego poszukiwań będą przeprowadzane w terenie wywiady z ekspertami i znawcami tematu. W dążeniu do odkrycia prawdy i rozwiązania intrygujących zagadek przeszłości Josh Bernstein wykorzysta wszelkie dostępne środki, nie oszczędzając również siebie (więcej tutaj).

„Polowanie na Bin Ladena” (​„Revealed: The Hunt For Bin Laden”)
emisja: w sobotę, 13 listopada br. o 21:00

Historia dziesięciu lat poszukiwań Osamy bin Ladena, człowieka odpowiedzialnego za ataki 11 września 2001 roku i przywódcy organizacji terrorystycznej znanej jako Al-Ka'ida. Film, w oparciu o dostęp National September 11 Memorial & Museum do amerykańskiego wywiadu i personelu wojskowego, opowiada o powierzonym przez prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Baracka Obamę zadaniu zaatakowania tajemniczego budynku w Pakistanie, w którym, jak podejrzewano, przebywa Osama bin Laden. Misję tę wykonała niewielka grupa żołnierzy Navy SEAL. Jak informuje nadawca, wywiady z prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki Barackiem Obamą, szefem Central Intelligence Agency (CIA) Leonem Panettą, dowódcą operacji admirałem Williamem McRavenem, sekretarz stanu Stanów Zjednoczonych Ameryki Hillary Clinton, a także planistami wojskowymi, analitykami wywiadu i członkami jednostki szturmowej pozwalają zrozumieć skalę ryzyka tego zadania, bo jego cel był jasny, ale efekt niepewny (więcej tutaj).
 
Josh Bernstein w programie „Zagadki starożytnego świata”, foto: A+E Networks
Josh Bernstein w programie „Zagadki starożytnego świata”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...