reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-04 - 2021-12-05

Sport w polskiej TV 30.10.2021

dodano: 2021-10-28 21:37 | aktualizacja: 2021-10-29 23:42
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Leicester City – Arsenal FC. Transmisja live z UFC 267: Błachowicz - Teixeira tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Brighton & Hove Albiom
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Lechia Gdańsk
Komentarz: Piotr Laboga, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Skrzyński, Marcin Baszczyński

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League
Moderator: Adrian Olek

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Deportivo Alavés
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Washington Wizards – Boston Celtics
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Dominik Tomczyk

 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Lechia Gdańsk
Komentarz: Piotr Laboga, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Skrzyński, Marcin Baszczyński

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

16:00 Tenis: WTA World Tour, Kluż-Napoka:
1/2 finału

18:00 Tenis: WTA World Tour, Kluż-Napoka:
1/2 finału

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria – Casademont Saragossa
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowski
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Chelsea FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Rafał Nahorny

18:15 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
CD Lugo – Sporting Gijón
Komentarz: Karol Płatek, Jakub Kręcidło
 
Eleven Sports 1

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – Real Madryt 
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Villarreal CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon – RC Lens
Komentarz: Patryk Mirosławski, Kuba Ostrowski

 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Fulham FC – West Bromwich Albion
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
18:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Porto – Boavista FC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
GD Estoril Praya – SL Benfica
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

22:15 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP - Vitória SC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Fulham FC – West Bromwich Albion
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Villarreal CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
FC Reading – AFC Bournemouth
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 

Eurosport 1

09:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig

 
Fightklub

13:00 Boks: Mistrzostwa Świata:
Eliminacje

18:00 Boks: Mistrzostwa Świata:
Eliminacje
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Southampton Parish: 
3. runda

 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
AZS UW Darkomp Wilanów – Piast Gliwice
Komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – CA Osasuna
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Rugby: Autumn Nations Series: 
Walia – Nowa Zelandia

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon – RC Lens
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport Premium 1

16:30 Piłka nożna: Eredivisie:
PSV Eindhoven – FC Twente

18:45 Piłka nożna: Eredivisie:
Heracles Almelo – AFC Ajax

22:00 Piłka nożna: Major League Soccer: 
New York Red Bulls – CF Montreal
 
Polsat Sport

07:00 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg półfinałowy na 1500 m kobiet

07:20 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg półfinałowy na 1500 m mężczyzn

07:50 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg finałowy na 1500 m kobiet

08:10 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg finałowy na 1500 m mężczyzn

08:45 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg ćwierćfinałowy na 500 m kobiet

09:00 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg ćwierćfinałowy na 500 m mężczyzn

09:30 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg półfinałowy na 500 m kobiet

09:40 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg półfinałowy na 500 m mężczyzn

10:00 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg finałowy na 500 m kobiet

10:15 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Bieg finałowy na 500 m mężczyzn

10:50 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Półfinałowy bieg sztafetowy kobiet

11:05 Short track: Puchar Świata, Nagoi:
Półfinałowy bieg sztafetowy mężczyzn

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Jastrzębie - GKS Katowice

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

18:00 Sporty walki: UFC 267:
Karta wstępna

20:00 Sporty walki: UFC 267:
Jan Błachowicz – Glover Teixeira

00:30 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Program dowolny solistów

01:40 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Ceremonia medalowa

02:30 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Taniec dowolny

03:30 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Program dowolny solistek
 
Polsat Sport Extra

10:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig

14:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
1/2 finału

15:30 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń:
1/2 finału

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – Stal Nysa

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Ślepsk Malow Suwałki – Cerrad Enea Czarni Radom

23:45 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Program dowolny solistów

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork: 
Jose Zepeda – Josue Vargas
 
Polsat Sport Fight

15:00 Sporty walki: Mistrzostwa MMA Polska:
Finały





 
Polsat Sport News

14:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław – Trefl Sopot

22:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada:
Taniec dowolny par tanecznych
 
Sportklub

10:00 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 1

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Beşiktaş Icrypex – Yukatel Merkezefendi Belediyesi

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Büyükçekmece Basketbol – Petkim Spor

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
MoraBanc Andora – Unicaja Malaga

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Herbalife Gran Canaria – Casademont Zaragoza

00:15 (so/nd) Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Martinsville:
Wyścig

02:35 (so/nd) Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 1
 
TVP 3 Opole

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Gwardia Opole 

 
TVP Sport

10:45 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
GKS Katowice – Medyk Polomarket Konin
Komentarz: Szymon Borczuch

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
KS Azoty-Puławy – MMTS Kwidzyn
Komentarz: Piotr Dębowski, Michał Matysik

15:00 Piłka nożna: eWinner 2. liga: 
Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Rafał Grodzicki

19:45 Sporty walki: Thunderstrike Fight League:
Sebastian Kotwica – Marcos Schmitz
Komentarz: Maciej Turski

 


Viaplay

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – FC Erzgebirge Aue

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SG Dynamo Drezno – SV Sandhausen

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Werder Brema – FC St. Pauli

14:00 Netball: Fast5 Netball All-Stars Championship:
Zawody

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
Inter Mediolan – Juventus FC

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
DSC Arminia Bielefeld – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Dawid Król 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – VfL Wolfsburg
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin – Bayern Monachium
Komentarz: Piotr Domagała, Tomasz Urban 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Mateusz Juza 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – 1. FC Köln
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Zachodny 

18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan: 
Färjestad BK – Frölunda HC

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – RB Lipsk
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki 

19:00 Dart: World Series of Darts Finals, Amsterdam:
2. runda
Komentarz: Jakub Łokietek

19:30 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Nashville Predators – New York Islanders
Komentarz: Piotr Chłystek, Krzysztof Girgiel

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – Kieler SV Holstein 1900
Komentarz: Dawid Król

22:05 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Los Angeles Kings – Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Boston Bruins – Florida Panthers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
San Jose Sharks – Winnipeg Jets

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Toronto Maple Leafs – Detroit Red Wings

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
St. Louis Blues – Chicago Blackhawks

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Calgary Flames – Philadelphia Flyers

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Colorado Avalanche – Minnesota Wild

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Vancouver Canucks – Edmonton Oilers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...