reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Miłość w listopadzie w Lifetime

dodano: 2021-10-29 22:47 | aktualizacja: 2021-10-29 23:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime od 14.09.2017 W listopadzie br. kanał telewizyjny Lifetime poleca swoim widzom szczególnie takie produkcje programowe jak „Seks - wpadki” i „Z paszportem po miłość”.

Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w listopadzie br. w kanale Lifetime widzowie zobaczą „Seks - wpadki” oraz program „Z paszportem po miłość” o związkach niezależnych od granic.

Listopad 2021 roku w ofercie kanału Lifetime:

„Seks - wpadki” („My crazy sex”)
emisja: w środy o 21:00

Seks zawsze komplikuje życie - czy to będzie jednorazowy nieplanowany skok w bok, długo wyczekiwana schadzka późną nocą, czy nieudana próba urozmaicenia związku. Na program, nawiązujący formą do cyklu „Kocha, lubi, prześladuje”, składają się pikantne historie zwykłych ludzi, którym przydarzyła się wyjątkowo żenująca, absurdalna bądź śmieszna przygoda erotyczna. W każdym godzinnym odcinku widzowie poznają trzy takie niewiarygodne, ale prawdziwe opowiastki o ludzkich namiętnościach, grzesznych upodobaniach i wątpliwych decyzjach podejmowanych dla ich zaspokojenia. Narratorami są sami niefortunni bohaterowie, natomiast katastrofę, jaka ich spotkała, odtwarzają aktorzy. - Oglądając te przedziwne przypadki, kolejny raz odkrywamy, że żądze niemal zawsze biorą górę nad racjonalnym myśleniem - czytamy w opisie (więcej tutaj).

„Z paszportem po miłość” („Passport to Love”)
emisja: w czwartki (od 11 listopada br.) o 21:00

Zainspirowani faktem, że branża matrymonialna ulega coraz większej globalizacji, twórcy programu „Z paszportem po miłość” postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom Amerykanek, które marzą o kimś ciekawszym, niż chłopak z sąsiedztwa. Już teraz tysiące dziewcząt szukają miłości w miejscach tak odległych jak Polska, Japonia czy Argentyna, a przyczyną tego jest przekonanie, że ich rodacy zapomnieli, czym jest sztuka kochania. Dlatego za „prawdziwymi mężczyznami”, wyznającymi silne wartości i gotowymi je pokochać, kobiety rozglądają się poza granicami kraju. Widzowie poznają ich wyobrażenia o potencjalnym wybranku i realia randkowego życia w Peru, Kambodży czy Indiach. Będą też towarzyszyć im w poszukiwaniu „tego jedynego”. W końcu para będzie musiała postanowić, czy jest gotowa podjąć decyzję o małżeństwie pomimo dzielącej ją odległości (więcej tutaj).
 
Tonya Kay w programie „Seks - wpadki”, foto: A+E Networks
Tonya Kay w programie „Seks - wpadki”, foto: A+E Networks
Bohaterka programu „Z paszportem po miłość”, foto: A+E Networks
Bohaterka programu „Z paszportem po miłość”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...