reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa platforma SAWA z 52°E

dodano: 2021-10-28 15:29
autor: RO | źródło: SAWA/SES

SAWA Rights Management (SAWA) Firma SAWA Rights Management (SAWA), strategiczny dostawca usług płatnej telewizji w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej (MENA), zawarł wieloletnią umowę z globalnym dostawcą treści SES (Astra) na dostarczanie kanałów telewizyjnych podmiotom komercyjnym.

http://srmtv.com
SAWA Rights Management (SAWA)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach tej umowy SAWA wykorzysta MonacoSAT, satelitę stacjonującego na pozycji orbitalnej 52°E, do dystrybucji pierwszych 14 kanałów licencjonowanych przez wiodących nadawców regionalnych i międzynarodowych, a także ponad 20 kanałów FOX, Rotana, ReelPX i innych dostępnych obecnie z tej samej lokalizacji orbitalnej.

Nasza umowa z SES odgrywa kluczową rolę w dalszym rozszerzaniu naszych usług w regionie MENA, które koncentrują się na platformach IPTV, OTT i kablowych, a także na podmiotach komercyjnych, takich jak hotele, szpitale, restauracje i kawiarnie. Dzięki partnerstwu z firmą SES, znaną z niezrównanego zasięgu i niezawodności usług świadczonych na całym świecie za pośrednictwem najlepszych pozycji orbitalnych, jesteśmy w stanie skutecznie rozszerzyć nasze terytorium, aby objąć cały region Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej

- powiedział Ali Ajouz, dyrektor generalny SAWA.


Ajouz jest dobrze znany w szerszym regionie MENA z poprzednich stanowisk kierowniczych w Showtime i OSN.

Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą SAWA, znanym graczem na rynku, aby umożliwić jej rozszerzenie usług w całym regionie. Klienci nie tylko otrzymają dostęp do wysokiej jakości treści, ale także będą mogli liczyć na najlepszą w swojej klasie usługę transmisji, którą świadczymy

- powiedział Hakan Sjodin, wiceprezes ds. sprzedaży wideo SES w regionie EMEA.


Dystrybucja kanałów telewizyjnych SAWA obejmuje wszystkie główne platformy IPTV i OTT, a także ponad 750 nieruchomości komercyjnych w regionie MENA. Ponadto SAWA posiada międzynarodowe prawa do ponad 40 kanałów telewizyjnych, które są odbierane zarówno przez nieruchomości komercyjne, jak i platformy konsumenckie na całym świecie.

Źródło: parabola.cz  advanced-television.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...