reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Militaria i podróże w listopadzie w kanale Adventure

dodano: 2021-11-01 01:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Michał Winnicki Entertainment

Adventure HD W listopadzie br. kanał telewizyjny Adventure poleca swoim widzom szczególnie takie audycje programowe jak „Militarny lombard”, .„Na lodowym szlaku” i „Turystyczna jazda”.

Adventure HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w poniedziałek, 1 listopada br. ruszy nowa ramówka kanału Adventure, wzbogacona o nowe programy. Do ramówki zostanie wprowadzone nowe, stałe pasmo premierowe, w którym widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 21:05.

Listopad 2021 roku w ofercie kanału Adventure:

„Militarny lombard”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 1 listopada br.) 21:05

Ta seria oferuje zupełnie inne spojrzenie na biznes lombardowy, skupiając się niemal wyłącznie na broni i sprzęcie wojskowym. Znajdujący się obok legendarnej bazy wojskowej Guns Plus jest wyjątkowym lombardem, prowadzonym przez weteranów wojskowych, w tym byłych żołnierzy piechoty morskiej i jednostek specjalnych. Mają oni wiedzę z pierwszej ręki na temat rzadkich i kolekcjonerskich broni, które codziennie trafiają do ich lombardu. Sklep jest ulubionym miejscem tysięcy żołnierzy stacjonujących w Fort Bragg, a także ich rodzin, przyjaciół i sympatyków (więcej tutaj).

„Na lodowym szlaku”
emisja: od poniedziałku do piątku o 21:30

Seria podróżnicza. Przez dwa miesiące każdego roku grupa kobiet i mężczyzn podejmuje się jednej z najbardziej niebezpiecznych prac. W środku zimy kierowcy ciężarówek w olbrzymich osiemnastokołowcach przewożą niezbędny sprzęt i zapasy do miejsc oddalonych o setki mil. W warunkach śnieżycy, kierowcy ciężarówek podróżują po oblodzonych drogach, które często prowadzą ich przez zamarznięte jeziora. Każdy z nich jest przeszkolony w zakresie przetrwania, potrafią naprawić ciężarówkę w warunkach poniżej zera w ciągu kilku sekund są gotowi do ucieczki z ciężarówki, gdy lód pęka. Jest to praca, na którą odważyliby się tylko nieliczni (więcej tutaj)

„Turystyczna jazda”
emisja: w środy (od 3 listopada br.) o 15:05 i w niedziele o 18:10

Jak zapowiada nadawca, ten magazyn podróżniczy prezentuje ciekawe miejsca zarówno w Polsce, jak i za granicą. Autorzy programu udają się do atrakcyjnych turystycznie miejscowości, tłumacząc od razu, jak do nich dojechać. Na miejscu rozmawiają z przewodnikami i innymi interesującymi ludźmi, poznają lokalne zwyczaje i smakują regionalnej kuchni. Program popularyzuje niektóre formy aktywności fizycznej, m.in. bieganie, nordic-walking i jazdę na rowerze oraz przybliża historyczne ciekawostki.
 
Ciężarówka Mack w programie „Na lodowym szlaku”, foto: Michał Winnicki Entertainment
Ciężarówka Mack w programie „Na lodowym szlaku”, foto: Michał Winnicki Entertainment
Ciężarówka Peterbilt w programie „Na lodowym szlaku”, foto: Michał Winnicki Entertainment
Ciężarówka Peterbilt w programie „Na lodowym szlaku”, foto: Michał Winnicki Entertainment


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...