reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eutelsat i Nilesat przedłużają umowę dotyczącą 7°W

dodano: 2021-10-29 11:41
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eutelsat/satkurier.pl

Nilesat Eutelsat Communications i egipski operator Nilesat uzgodnili warunki częściowego odnowienia pojemności w paśmie Ku na 7°W, będącej kluczową pozycją orbitalną dla usług nadawczych na Bliskim Wschodzie. Wieloletnia umowa na kilka transponderów została zawarta na nowych warunkach.

Eutelsat logo 1.07.2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pozycja orbitalna 7/8°W Eutelsat i Nilesat reprezentuje szeroki zasięg na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, docierając do 90 proc. gospodarstw telewizyjnych w regionie. Jest to jedna z najbardziej dynamicznych pozycji na globalnym rynku telewizji satelitarnej z ponad 60 mln gospodarstw domowych i 1000 kanałów.
 

Cieszymy się, że możemy odnowić współpracę z naszym wieloletnim partnerem, firmą Nilesat, na tej kluczowej dla Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej pozycji orbitalnej, jeszcze bardziej umacniając nasze relacje i zapewniając ciągłość obsługi klientów Nilesat w regionie

- powiedział Rodolphe Belmer, dyrektor generalny Eutelsat.

Jesteśmy zadowoleni, że możemy kontynuować współpracę z Eutelsat, umożliwiając nam dalszą optymalizację zasobów na pozycji 7°W dla nadawania satelitarnego i realizowanie naszej misji zapewniania niezawodnych, bezpiecznych, wysokiej jakości usług nadawczych, których celem jest informowanie, edukowanie i dostarczanie rozrywki cenionym widzom na całym Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej

- powiedział Ahmed Anis, prezes i dyrektor generalny Nilesat.

Eutelsat świadczy swoje usługi na 7°W z satelity Eutelsat 7 West A.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...