reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gomorra” 5 w serwisie HBO GO [wideo]

dodano: 2021-10-30 20:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: HBO

HBO GO „Gomorra” 5. sezon „Gomorry” to finał kultowego serialu Sky Original wyprodukowanego przez Cattleya, część ITV Studios, we współpracy z Beta Film. Nowy sezon zadebiutuje 2 odcinkami w sobotę, 20 listopada br. w serwisie VOD HBO GO. W każdą sobotę będą się pojawiały premiery kolejnych 2 odcinków tego włoskiego serialu (seria liczy 10 odcinków). Występują Ivana Lotito, Salvatore Esposito, Marco D’amore i Arturo Muselli.

HBO GO „Gomorra”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Aby opowiedzieć zakończenie, trzeba zacząć od początku, ale kiedy masz łzy w oczach i rozdarte serce, obrazy wydają się być zamazane, a wspomnienia mieszają się z emocjami. Zbudowaliśmy rodzinę, która dzieliła się pracą i życiem, i wzajemnie się wspierała. Pokochaliśmy Neapol i jego mieszkańców. Cierpimy, kiedy musimy go opuścić. Dojrzeliśmy, a nasze postacie dojrzały razem z nami

- powiedział Marco D’Amore, który w serialu „Gomorra” występuje w roli Cirio di Marzio i powraca również jako reżyser sześciu odcinków, po tym jak debiutował w tej roli w czwartym sezonie.

Ostatni sezon rozpoczyna się w momencie, gdy starcie między Levantesem a Patrizią pozostawiło Neapol w gruzach, zmuszając Genny’ego do porzucenia marzeń o normalności i powrocie do działania. Gdy policja deptała mu po piętach, Genny został zmuszony do ukrycia się, sam, bez Azzury i małego Pietra. Teraz jego jedynym sojusznikiem jest ‘O Maestrale, tajemniczy mafiozo z Ponticelli. Wojna jest nieunikniona, a jego wrogowie zaciekli. Ale Genny stoi przed sensacyjnym odkryciem: Ciro Di Marzio żyje i obecnie przebywa na Łotwie. Odtąd nic już nie będzie takie samo.
 

- Widzieliśmy, jak Ciro i Genny dojrzewają, rozwijają się, nawet jeśli nie w tym samym tempie, i zmieniają się. Teraz w ostatnim sezonie jesteśmy świadkami ich starzenia się w świecie, który staje się dla nich coraz bardziej duszący. Sam musiałem się cofnąć myślami do ostatniego kadru z poprzedniego sezonu, w którym widzimy Genny’ego zamkniętego w bunkrze, patrzącego w kamerę. Właśnie od tego kadru zaczyna się nowy sezon

- powiedział Claudio Cupellino, reżyser serialu „Gomorra”.

Jak zapewnia nadawca, bazujący na pomyśle Robero Saviano i powieści o tym samym tytule serial „Gomorra” jest aktualnie najbardziej popularnym włoskim serialem na świecie. Niedawno „The New York Times” umieścił go na piątym miejscu wśród 30 najlepszych międzynarodowych seriali ostatniej dekady. Produkcja jest dystrybuowana na ponad 190 terytoriach i wszędzie jest doceniana przez publiczność i krytyków, zdobywając liczne nagrody i wnosząc istotny wkład w zredefiniowanie standardów włoskich seriali.

Nowych dziesięć odcinków produkcji zostało nakręconych w Neapolu, Rzymie i Rydze. Scenarzystami piątego sezonu są Leonardo Fasoli i Maddalena Ravagli, która również była autorką treatmentu serialu wraz z Roberto Saviano. Valerio Cilio i Gianluca Leoncini uzupełniają zespół scenarzystów. Reżyserem odcinków 1-5 oraz 9 jest Marco D’Amore, a odcinków 6, 7, 8 i 10 - Claudio Cupellini. Obaj reżyserzy są jednocześnie opiekunami artystycznymi sezonu.

„Gomorra” to serial Sky Original wyprodukowany przez Cattleya, część studia ITV, we współpracy z Beta Film. W nowym 10-odcinkowym sezonie występują Ivana Lotito, Salvatore Esposito, Marco D’amore i Arturo Muselli.

Premiera piątego sezonu serialu „Gomorra” odbędzie się w HBO GO w sobotę, 20 listopada br. Tego dnia do serwisu dodane zostaną dwa odcinki serialu, kolejne będą dodawane po dwa w każdą sobotę (więcej tutaj).

„Gomorra” - sezon 5., premiery w soboty (od 20 listopada 2021 roku) w serwisie HBO GO.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...