reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Szczyt klimatyczny w Glasgow w CNN International

dodano: 2021-11-02 11:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

COP26 (Conference of The Parties) W niedzielę, 31 października w Glasgow, w Szkocji, rozpoczęła się konferencja klimatyczna Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) - COP26 (Conference of The Parties). Stacja CNN International zapowiedziała bieżące relacje wokół wydarzenia, które będzie udostępniać na wszystkich swoich platformach. CNN Digital przedstawi relacje, analizy i specjalne materiały zarówno z przygotowań do konferencji COP26, jak i z jej przebiegu. W środę, 10 listopada br., w połowie drugiego tygodnia szczytu, CNN przeprowadzi akcję „Call to Earth Day” - dzień aktywności poświęconych ochronie środowiska, ekologii i zrównoważonemu rozwojowi. Szczyt trwać będzie do piątku, 12 listopada br.

COP26 (Conference of The Parties)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Począwszy od pierwszego dnia szczytu klimatycznego COP26 Christian Amanpour i Wolf Blitzer poprowadzili „na żywo” ze Szkocji relację z jego otwarcia. Bill Weir, główny korespondent CNN do spraw klimatu, oraz Phil Black i Max Foster zaprezentują wydarzenia i tematy, które pojawią się w trakcie trwania szczytu. Natomiast Kaitlan Collins i Phil Mattingly będą zdawać relacje podczas wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Joe Bidena (więcej tutaj).

Przez cały czas trwania COP26 międzynarodowi korespondenci CNN przedstawią relacje z całego świata związane z klimatem i zrównoważonym rozwojem. Poruszą zagadnienia od problemu suszy i braku bezpieczeństwa żywnościowego, przez energię, bioróżnorodność, zanieczyszczenie plastikiem, po turystykę i transport. Jak zapowiada nadawca, reportaże z takich miejsc jak Chiny, Francja, Holandia, Kenia, Kolumbia, Nigeria, Republika Południowej Afryki, Senegal i Stany Zjednoczone Ameryki i Włochy pokażą widzom, z jak wieloma wyzwaniami mierzy się ludzkość, a także opowiedzą o możliwych sposobach rozwiązywania problemów związanych z klimatem i środowiskiem (więcej tutaj)

CNN Digital przedstawi relacje, analizy i specjalne materiały zarówno z przygotowań do konferencji COP26, jak i z jej przebiegu (więcej tutaj)

W środę, 10 listopada br., w połowie drugiego tygodnia szczytu, CNN przeprowadzi akcję „Call to Earth Day” - dzień aktywności poświęconych ochronie środowiska, ekologii i zrównoważonemu rozwojowi. Jak zapowiada nadawca, dzięki połączeniu relacji telewizyjnych, cyfrowych i tych w mediach społecznościowych, wraz z serią wydarzeń „na żywo”, „Call to Earth Day” będzie okazją do nawiązania współpracy ze szkołami, osobami prywatnymi i organizacjami z całego świata, aby wesprzeć tych, którzy inspirują do pozytywnych zmian, zwiększyć świadomość problemów środowiskowych oraz angażować w edukację w zakresie ochrony przyrody.

Szczyt w Glasgow trwać będzie od niedzieli, 31 października do piątku, 12 listopada br.

COP26 - emisja w CNN International.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...