reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Canal+: serial „Minuta ciszy” z Robertem Więckiewiczem

dodano: 2021-10-29 12:36
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+

Serial minuta ciszy fot P. Pączkowski CANAL 2021-360 CANAL+ rozpoczął zdjęcia do nowego serialu pt. „Minuta ciszy" z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. Producentem wykonawczym serialu jest Aurum Film – Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham (CANAL+ ORIGINAL KRÓL i ŻMIJOWISKO, koprodukcje CANAL+ „Boże Ciało” i „Żeby nie było śladów” oraz inne filmy fabularne „Ostatnia Rodzina” i „Magnezja”).  „Minuta ciszy" to komediodramat w 6. odcinkach.

fot P. Pączkowski/Canal+
Serial minuta ciszy fot P. Pączkowski Canal+ 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Minuta ciszy" z Robertem Więckiewiczem w roli głównej

Świeżo emerytowany listonosz z małego miasteczka, Mietek Zasada (Robert Więckiewicz), musi samodzielnie zająć się pochówkiem przyjaciela Czesława (Mirosław Zbrojewicz), kiedy jedyny w okolicy zakład pogrzebowy odmawia wykonania usługi. Nieświadomy przeszkód oraz absurdów funeralnego biznesu zakłada własną firmę i wkrótce jest zmuszony balansować na granicy przepisów prawa i moralnych zasad. Szybko wchodzi też w konflikt z lokalnym potentatem z branży (Piotr Rogucki), a na wsparcie może liczyć tylko ze strony ekscentrycznej córki zmarłego przyjaciela (Karolina Bruchnicka) oraz swojej niepełnosprawnej żony (Aleksandra Konieczna). Kiedy dodatkowo na jaw zaczynają wychodzić mroczne tajemnice z przeszłości eks-listonosza, świat wokół niego i jego najbliższych zaczyna zmieniać się bezpowrotnie.

„Minuta ciszy" to komediodramat w sześciu odcinkach. W głównej roli wystąpi Robert Więckiewicz, któremu partnerować będą Karolina Bruchnicka i Aleksandra Konieczna. W pozostałych rolach zobaczymy m.in.: Piotra Roguckiego, Aleksandrę Popławską, Adama Bobika, Mirosława Zbrojewicza, Martę Ścisłowicz, Tomasza Drabka, Wojciecha Skibińskiego i Ireneusza Kozła. Autorami formatu są Jacek Lusiński i Szymon Augustyniak. Za zdjęcia odpowiada Witold Płóciennik.

Twórcy serialu:
Jacek Lusiński – reżyser, współscenarzysta („Śubuk”, „Carte Blanche”, „Piksele”).
Szymon Augustyniak – współscenarzysta („Śubuk”).
Witold Płóciennik – zdjęcia (autor zdjęć do produkcji CANAL+ ORIGINAL KLANGOR i KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI oraz koprodukcji CANAL+ „Ikar. Legenda Mietka Kosza”, a także seriali „Pajęczyna” i „Stulecie winnych” oraz filmów fabularnych „Mistrz”, „Zieja” i „Carte Blanche”).

Producentem wykonawczym serialu jest AURUM FILM – Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham (CANAL+ ORIGINAL KRÓL i ŻMIJOWISKO, koprodukcje CANAL+ „Boże Ciało” i „Żeby nie było śladów” oraz inne filmy fabularne „Ostatnia Rodzina” i „Magnezja”).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...