reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ANGA COM w dniach 10-12 maja 2022

dodano: 2021-10-28 10:45
autor: Jerzy Kruczek | źródło: ANGA COM/satkurier.pl

ANGA COM ANGA COM, europejska wystawa i konferencja na temat rozwiązań szerokopasmowych, telewizyjnych i internetowych, odbędzie się w dniach od 10 do 12 maja 2022 roku w Kolonii w Niemczech. Możliwa jest już rezerwacja stoisk, a zaproszenie do udziału w programie technologicznym jest dostępne online na stronie angacom.de. Kluczowe tematy ANGA COM 2022 to FTTH, DOCSIS 4.0, 10G, Wi-Fi, konwergencja telefonii stacjonarnej i mobilnej, zrównoważony rozwój, sztuczna inteligencja, usługi w chmurze, OTT, AppTV, streaming wideo, Smart City i Smart Home.

ANGA COM
ANGA COM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Liczni wiodący dostawcy technologii już potwierdzili swoje rezerwacje stoisk na wystawie, w tym Astra, Astro Strobel, AVM, Berthold Sichert, BTV Multimedia, CommScope, DCT Delta, Deutsche Glasfaser, Emtelle, gabo, Ocilion IPTV Technologies, Technetix, Vodafone i WISI Communications.

Branża szerokopasmowa staje w obliczu nowego ducha optymizmu. Nawet podczas pandemii ekspansja sieci szerokopasmowych jest na pierwszym miejscu w całej Europie. Na przykład w Niemczech z ponad 40 mln gospodarstw domowych operatorzy sieci i stale rosnąca liczba międzynarodowych inwestorów ogłaszają inwestycje na kwotę wielu miliardów.
 

- Siłą naszej wystawy ANGA COM zawsze było gromadzenie w jednym miejscu operatorów sieci, mediów, inwestorów i dostawców, w różnorodny i międzynarodowy sposób, ale bez zbytniego tłumu. Spotkania indywidualne i imprezy masowe również mogą ulec zmniejszeniu w dłuższej perspektywie. Jednak międzynarodowe i ostro wyprofilowane targi pozostaną najskuteczniejszym sposobem dla sprzedawców i klientów na zaspokojenie potrzeby osobistego spotkania nowych i obecnych klientów. Dotyczy to zwłaszcza kontaktów międzynarodowych - powiedział dr Peter Charissé, dyrektor zarządzający ANGA COM.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

75 zł Więcej...