reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ANGA COM w dniach 10-12 maja 2022

dodano: 2021-10-28 10:45
autor: Jerzy Kruczek | źródło: ANGA COM/satkurier.pl

ANGA COM ANGA COM, europejska wystawa i konferencja na temat rozwiązań szerokopasmowych, telewizyjnych i internetowych, odbędzie się w dniach od 10 do 12 maja 2022 roku w Kolonii w Niemczech. Możliwa jest już rezerwacja stoisk, a zaproszenie do udziału w programie technologicznym jest dostępne online na stronie angacom.de. Kluczowe tematy ANGA COM 2022 to FTTH, DOCSIS 4.0, 10G, Wi-Fi, konwergencja telefonii stacjonarnej i mobilnej, zrównoważony rozwój, sztuczna inteligencja, usługi w chmurze, OTT, AppTV, streaming wideo, Smart City i Smart Home.

ANGA COM
ANGA COM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Liczni wiodący dostawcy technologii już potwierdzili swoje rezerwacje stoisk na wystawie, w tym Astra, Astro Strobel, AVM, Berthold Sichert, BTV Multimedia, CommScope, DCT Delta, Deutsche Glasfaser, Emtelle, gabo, Ocilion IPTV Technologies, Technetix, Vodafone i WISI Communications.

Branża szerokopasmowa staje w obliczu nowego ducha optymizmu. Nawet podczas pandemii ekspansja sieci szerokopasmowych jest na pierwszym miejscu w całej Europie. Na przykład w Niemczech z ponad 40 mln gospodarstw domowych operatorzy sieci i stale rosnąca liczba międzynarodowych inwestorów ogłaszają inwestycje na kwotę wielu miliardów.
 

- Siłą naszej wystawy ANGA COM zawsze było gromadzenie w jednym miejscu operatorów sieci, mediów, inwestorów i dostawców, w różnorodny i międzynarodowy sposób, ale bez zbytniego tłumu. Spotkania indywidualne i imprezy masowe również mogą ulec zmniejszeniu w dłuższej perspektywie. Jednak międzynarodowe i ostro wyprofilowane targi pozostaną najskuteczniejszym sposobem dla sprzedawców i klientów na zaspokojenie potrzeby osobistego spotkania nowych i obecnych klientów. Dotyczy to zwłaszcza kontaktów międzynarodowych - powiedział dr Peter Charissé, dyrektor zarządzający ANGA COM.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...