reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bezpłatny 3-miesięczny okres próbny Apple TV+ na telewizorach LG

dodano: 2021-11-02 14:05
autor: Anita Kaźmierska | źródło: LG/satkurier.pl

Apple TV+ Od 15 listopada br. posiadacze telewizorów LG Smart w ponad 80 krajach, w tym również w Polsce, będą mogli korzystać z Apple TV+ za darmo przez pierwsze 3 miesiące. Promocja dotyczy wszystkich modeli LG Smart TV 2016-2021 8K i 4K oraz jest dostępna dla osób, które zarejestrują się w promocji Apple TV+ do 13 lutego 2022 roku. Aby skorzystać z oferty, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w sklepie LG Content Store lub kliknąć baner reklamowy Apple TV+ w menu głównym LG TV.

LG
LG Apple TV+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta jest dostępna z telewizorami LG 8K oraz telewizorami LG 4K w modelach od 2016 do 2021 roku. Musi zostać zrealizowana w okresie od 15 listopada 2021 roku do 20 lutego 2022 roku (kody realizacji nie będą wydawane po 13 lutego 2022 roku). Obowiązuje limit jednej oferty na jeden telewizor i Apple ID. Oferta dostępna jest tylko dla nowych subskrybentów. Plan odnawia się automatycznie po cenie miesięcznej obowiązującej w danym regionie do momentu anulowania (w Polsce 24,99 zł). Wymagany jest Apple ID z zarejestrowaną metodą płatności. Obowiązują warunki i polityka prywatności firmy Apple. Oferta nie może być łączona z Apple One, innymi bezpłatnymi okresami próbnymi lub ofertami na Apple TV+. Jak informuje LG, warunki podlegają zmianom i mogą być modyfikowane lub anulowane w dowolnym momencie bez uprzedzenia.

Promocja z telewizorami LG Smart TV dołącza do innej akcji, dotyczącej urządzeń Apple. Przy zakupie nowego iPhone’a, iPada, iPoda touch, Apple TV lub Maca również otrzymuje się 3-miesiączną subskrypcję Apple TV+ w prezencie.

Apple TV+, dostępne we wszystkich telewizorach LG Smart, to uruchomiona w Polsce 1 listopada 2019 roku platforma SVOD z serialami i filmami. Wśród udostępnianych produkcji można znaleźć: serial komediowy „Ted Lasso” z Jasonem Sudeikisem w roli głównej, „The Morning Show” z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon oraz sagę „Fundacja”, która jest pierwszą ekranizacją kultowej serii powieści Isaaca Asimova. Nowe tytuły debiutujące w listopadzie to „Dr Brain” - pierwszy koreańskojęzyczny serial oryginalny oparty na popularnym koreańskim webtoonie autorstwa Hongjacga, oraz „Finch”, będący kontynuacją światowego hitu na Apple TV+ „Greyhound”, w którym główną rolę gra Tom Hanks.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...