reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia z ofertą na Black Weeks

dodano: 2021-11-02 21:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Netia 2 listopada br. w Netii ruszyła akcja Black Weeks z promocją „Szybszy internet w niższej cenie 3” (opcje do 600 Mb/s i do 1 Gb/s o 10 zł taniej) i 3 miesiącami abonamentu na start gratis. Ponadto umożliwiono dokupienie do pakietów z TV zestawu Polsat Sport Premium z Eleven Sports za 20 zł miesięcznie.

Netia
Netia Black Weeks


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach promocji „Szybszy Internet w niższej cenie 3” (obowiązuje od 2 listopada do 31 grudnia br.) Netia oferuje niższe ceny szybszych opcji dostępu do internetu w technologiach światłowodowych na sieci własnej. Dzięki temu dostęp do internetu z prędkością pobierania do 600 Mb/s kosztuje 50 zł, a opcja do 1 Gb/s 60 zł miesięcznie (3 miesiące na start gratis, cena z rabatami za e-fakturę i zgody marketingowe).

Również od 60 zł miesięcznie dostępne są pakiety: internet do 1 Gb/s z podstawową usługą telewizyjną z 77 kanałami (pakiet S). Zestawy: internet do 600 Mb/s z bogatszymi wariantami usług TV (99 kanałów – M, 188 kanałów w L) kosztują odpowiednio 60 zł i 90 zł miesięcznie. Zakup zestawów z pakietami M i L - analogicznie jak internetu solo - premiowany jest 3 miesiącami zwolnienia z opłat abonamentowych.

Abonenci, którzy wybiorą usługę TV z wariancie M, otrzymają gratis na 24 miesiące 3 kanały dziecięce Nick oraz 2 kanały Cinemax (również dla wariantu L). Usługa multiroom (kolejny dekoder z taką samą ofertą TV) kosztuje 10 zł miesięcznie.

W pierwszym miesiącu wszyscy nowi klienci usług telewizyjnych Netii otrzymują bez dodatkowych opłat dostęp do pełnej oferty ponad 220 kanałów TV, włącznie z takimi pozycjami premium, jak Canal+, HBO i wiele innych. Bezpłatna w pierwszym miesiącu jest też usługa GigaNagrywarka Maxi, oferująca możliwość nieliniowego oglądania treści telewizyjnych (m.in.: CatchUP TV z możliwością odtwarzania programów na wybranych kanałach do 2 godzin po emisji, TimeShift, czyli oglądanie wybranych treści nawet do 7 dni wstecz, jednoczesne nagrywanie wielu pozycji).

Kolejny element to możliwość dokupienia (do dowolnego pakietu z TV) zestawu kanałów sportowych Polsat Sport Premium i Eleven Sports za 20 zł miesięcznie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...