reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Obóz na wyspie” 4 w Cartoon Network

dodano: 2021-11-04 05:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Obóz na wyspie” 4. sezon amerykańskiej kreskówki „Obóz na wyspie” („Summer Camp Island”) wkrótce premierowo pojawi się w stacji Cartoon Network. Tym razem stacja zaprasza na nowe perypetie głównych bohaterów serialu, czyli Oskara i Jeżynki. Premiera odcinków odbędzie się w poniedziałek, 8 listopada br. o godz. 19:50 w Cartoon Network. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów HBO2 i Cartoon Network.

Cartoon Network „Obóz na wyspie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Magia może zostać użyta do wielkich rzeczy - na przykład do wyciągnięcia kogoś z opresji za jednym machnięciem różdżki. Właśnie dzięki czarodziejskim mocom Susie i Ramona uratowały Nowy Jork, gdy z miasta zaczęły znikać czarownice. Ale bohaterów „Obozu na wyspie” korci też wykorzystanie magii do spełniania drobnych, równie ważnych marzeń. W premierowych odcinkach Oskar spróbuje przyrządzić śniadanie wprost ze snów. Postanowi też zebrać w sobie odwagę, by pokonać swój największy strach: przejść przez budzący grozę most.

Również Jeżynka zostanie uczestniczką zaskakujących wydarzeń. W jednym z pierwszych odcinków emitowanych w listopadzie br. przez Cartoon Network, bohaterka straci miotłę i wyruszy na jej poszukiwania. Razem z Oskarem wybiorą się także na warsztaty z savoir vivre magii. Czy teraz będą wiedzieli, jak zachowywać się w czarodziejskim świecie (więcej tutaj)

„Obóz na wyspie” - sezon 4., emisja codziennie (od 8 listopada 2021 roku) o godz. 19:50 w Cartoon Network. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów HBO2 i Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...