dodano: 2021-11-04 14:20 | aktualizacja:
2021-11-05 01:04
autor: Janusz Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Satkurier.pl poleca transmisję z derbów Manchesteru oraz mecz Bundesligi: Bayern - Freiburg.
Poza tym polecamy stały dział
Sport w polskiej TV oraz oficjalne główne lig w Polsce i Europie:
PKO BP Ekstraklasy,
Fortuna 1. Ligi ,
Premier League,
Serie A, itd.
Plan transmisji:
5 listopada (piątek)
17:00
AFC Cup: Al Muharraq - Nasaf Qarshi,
TV Start Russia HD (75°E - FTA)
18:00
Turkish 1. Lig: Tuzlaspor - Denizlispor,
TRT Spor (42°E/7°E)
18:00
Turkish 1. Lig: Istanbulspor - Menemenspor,
TRT Avaz (42°E/7°E)
18:00
1.NHL (Chorwacja):
Slaven Belupo Koprivnica - HNK Gorica,
HNL (16°E - BISS)
19:15
Bundesliga Frauen (kobiety): Wolfsburg - Eintracht Frankfurt, Viaplay PL,
Eurosport 1 Deutschland (19,2°E - FTA)
20:00
Liga Portugal: Gil Vicente - Arouca,
Sport TV2 Portugal (30°W)
20:45
Serie A: Empoli - Genoa, Eleven Sports 2,
Sport TV4 Portugal (30°W)
20:55
English FA Cup: Sudbury - Colchester United,
BBC Two (28,2°E/ 13°E - Kabelio), Nova Sport 1 Czech (0,8°W)
21:00
Premier League: Southampton - Aston Villa, CANAL+ Sport 2,
Sport TV3 Portugal (30°W)
21:00
LaLiga Santander: Athletic Bilbao - Cádiz, Eleven Sports 3,
CBC Sport (46°E), Freesports UK (28,2°E - FTA, 13°E - Kabelio)
6 listopada (sobota)
1:15
Superliga (Argentyna): Lanus - Estudiantes LP,
Sport TV6 Portugal (30°W)
1:30
Serie A (Brazylia): Flamengo - Atlético Goainiense,
Canal 11 Portugal (30°W), PFC Int. (30°W)
11:00
Czech FNL (2.Liga): Dukla Prague - Zbrojovka Brno,
CT Sport (0,8°W)
11:30
Turkish 1. Lig: Boluspor - Bandirmaspor,
TRT Spor (42°E/7°E)
12:00
Premier League (Azerbejdżan):
Sabah - Zira,
CBC Sport (46°E)
12:00
Liga Portugal 2: Trofense - Rio Ave,
Sport TV3 Portugal (30°W)
13:30
2. Bundesliga: Jahn Regensburg - Hansa Rostock, Viaplay PL,
Nova Sport 3 Czech (0,8°W)
13:30
Premier League: Manchester United - Manchester City, CANAL+ Sport 2,
CANAL+ 4K Ultra HD,
Ictimai (13°E/46°E - BISS), Sport TV1 Portugal (30°W)
13:30
2.Bundesliga: Paderborn - Ingolstadt, Viaplay PL,
Eleven Sports 3 Portugal (30°W)
13:30
2.Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Hannover 96, Viaplay PL,
Eleven Sports 1 Portugal (30°W)
14:00
LaLiga Santander: RCD Espanyol – Granada CF, nSport+,
Eleven Sports 2 Portugal (30°W), Türkmenistan Sport HD (52°E - FTA), Nova Sport 4 Czech (0,8°W)
14:00
3. Liga (Niemcy): Saarbrücken - Kaiserslautern,
SR Fersehen (19,2°E - FTA)
14:00
3. Liga (Niemcy): Osnabrück - TSV1860 Munich,
BR Fersehen (19,2°E - FTA), NDR Fersehen (19,2°E - FTA)
14:00
3. Liga (Niemcy): Borussia Dortmund II - Meppen,
WDR Fersehen (19,2°E - FTA)
14:00
Turkish 1. Lig: Samsunspor - Manisa FK,
TRT Spor (42°E/7°E)
14:05
Regionalliga Nordost (Niemcy): Chemnitz - Meuselwitz,
MDR Fersehen (19,2°E - FTA)
15:30
Bundesliga: Bayern Monachium - SC Freiburg, Viaplay PL,
Eleven Sports 1 Portugal (30°W), Nova Sport 3 Czech (0,8°W)
15:30
Bundesliga: VfB Wolfsburg - Augsburg, Viaplay PL,
Eleven Sports 3 Portugal (30°W),
16:00
Premier League: Chelsea - Burnley, CANAL+ Premium,
RTB Burkina Faso (9°E), Botswana TV (68,5°E)
16:00
Sky Championship: Nottingham Forest FC - Preston North End FC, Eleven Sports 3,
Eleven Sports 5 Portugal (30°W)
16:00
Premier League: Crystal Palace - Wolverhampton, CANAL+ Now,
Sport TV3 Portugal (30°W)
16:00
Premier League (Azerbejdżan): Kesla FK - Neftchi,
CBC Sport (46°E)
16:15
LaLiga Santander: Celta Vigo - FC Barcelona, Eleven Sports 1,
Eleven Sports 2 Portugal (30°W), Türkmenistan Sport HD (52°E - FTA), Nova Sport 4 Czech (0,8°W)
17:00
Ligue 1: LOSC Lille – Angers SCO, Eleven Sports 4, CANAL+ Family, CANAL+ online,
Eleven Sports 4 Portugal (30°W)
17:00
Bundesliga (Austria): Austria Wiedeń - Salzburg,
TV Start Russia HD (75°E - FTA)
17:00
Turkish 1. Lig: Altinordu - Eyüpspor,
TRT Avaz (42°E/7°E)
17:00
Turkish 1. Lig: Ankaragücü - Ümraniyespor,
TRT Spor (42°E/7°E)
18:00
Serie A: Juventus FC - ACF Fiorentina, Eleven Sports 3,
Türkmenistan Sport HD (52°E - FTA), Sport TV3 Portugal (30°W), Nova Sport 4 Czech (0,8°W)
18:30
Bundesliga: RB Lipsk - Borussia Dortmund, Viaplay PL,
Eleven Sports 1 Portugal (30°W), RTB Burkina Faso (9°E), Botswana TV (68,5°E)
18:30
Pro League (Belgia): Mechelen - Sint-Truiden,
Eleven Sports 6 Portugal (30°W)
18:45
Eredivisie: NEC Nijmegen - Heerenveen,
ESPN1 Nederland (23,5°E)
19:30
Botola Pro (Maroko): Wydad Athletic Club - Raja Club Athletic,
Arriadia (13°E - FTA)
20:00
Eredivisie: Willem II - Sparta Rotterdam,
ESPN2 Nederland (23,5°E)
20:30
2. Bundesliga: Karlsruher SC - Hamburger SV, Viaplay PL,
Sport 1 D (19,2°E - FTA )
20:45
Serie A: Cagliari Calcio – Atalanta BC, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4,
Sport TV3 Portugal (30°W), Nova Sport 4 Czech (0,8°W)
21:00
Ligue 1: Girondins Bordeaux – Paris Saint-Germain, Eleven Sports 2, nSport+,
Eleven Sports 2 Portugal (30°W), Nova Sport 2 Czech (0,8°W)
21:00
LaLiga Santander: Real Madryt - Rayo Vallecano, CANAL+ Sport 2,
Türkmenistan Sport HD (52°E - FTA), Nova Sport 3 Czech (0,8°W), CBC Sport (46°E), Eleven Sports 1 Portugal (30°W)
21:00
LaLiga SmartBank: CF Fuenlabrada – SD Eibar, CANAL+ online,
Eleven Sports 5 Portugal (30°W)
21:00
Eredivisie: PEC Zwolle - Cambuur-Leeuwarden,
ESPN1 Nederland (23,5°E)
21:00
Serie A (Brazylia): Corinthians - Fortaleza,
PFC Int. (30°W)
21:30
Liga Portugal: Vitória Guimarães - Moreirense,
Sport TV1 Portugal (30°W)
23:00
Serie A (Brazylia): Internacional - Grêmio,
PFC Int. (30°W)
7 listopada (niedziela)
11:30
Turkish 1. Lig: Keçiörengücü - Gençlerbirligi,
TRT Spor (42°E/7°E)
12:30
Serie A: Venezia FC - AS Roma, Eleven Sport 1, Eleven Sport 4,
Türkmenistan Sport HD (52°E - FTA), Sport TV3 Portugal (30°W)
13:15
English FA Cup:
Sheffield Wednesday - Plymouth Argyle,
ITV (28,2°E/13°E - Kabelio/27,5°W - BISS)
14:00
Turkish 1. Lig: Balikesirspor - Adanaspor,
TRT Spor (42°E/7°E)
14:30
Eredivisie: Fortuna Sittard - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1,
Abu Dhabi Sport 4 (13°E - BISS)
15:00
Premier League: Everton - Tottenham Hotspur, CANAL+ Sport 2,
Sport TV3 Portugal (30°W)
15:30
Bundesliga: Hertha - Bayer 04 Leverkusen, Viaplay PL,
Nova Sport 4 Czech (0,8°W)
16:00
Premier Liha (Ukraina): Zorya Ługańsk - Veres Rivne,
Unian TV (4°W/5°E - FTA)
16:00
Serie A: SSC Napoli - Hellas Verona, Eleven Sports 2,
ESPN (Syndication 902 - 15°W - BISS)
16:15
LaLiga Santander: Valencia - Atlético Madryt, nSport+,
Türkmenistan Sport HD (52°E - FTA), ESPN (Syndication 902 - 15°W - BISS/NTSC)
16:45
Eredivisie: Feyenoord - AZ Alkmaar, Polsat Sport Premium 1,
Abu Dhabi Sport 4 (13°E - BISS)
17:00
Bundesliga (Austria): Wolfsberger AC - Rapid Wiedeń,
TV Start Russia HD (75°E)
17:00
Turkish 1. Lig: Kocaelispor - Bursaspor,
TRT Spor (42°E/7°E)
17:15
Botola Pro (Maroko): Rapide Oued Zem - JSS Jeunesse Sportive Soualem,
Arriadia (13°E - FTA)
17:30
Premier League: West Ham Utd - Liverpool, CANAL+ Sport 2,
CANAL+ 4K Ultra HD,
Ictimai (13°E/46°E - BISS), Sport TV1 Portugal (30°W)
18:00
Liga Portugal: Santa Clara - FC Porto, Eleven Sports 4,
Sport TV2 Portugal (30W)
18:15
English FA Cup: St Albans City - Forest Green,
BBC Two (28,2°E/ 13°E - Kabelio)
18:30
LaLiga Santander: Real Mallorca - Elche,
CBC Sport (46°E)
20:00
Eredivisie: Ajax - Go Ahead Eagles, Polsat Sport Extra,
Abu Dhabi Sport 4 (13°E - BISS), Türkmenistan Sport HD (52°E - FTA), Sport TV3 Portugal (30°W)
20:45 Serie A: AC Milan – Inter Mediolan, Eleven Sports 2, CBC Sport (46°E), Sport TV2 Portugal (30°W), Nova Sport 3 Czech (0,8°W)
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.