reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-09-26 - 2022-09-27

21.11 Gala Polsat Boxing Promotions w Polsacie

dodano: 2021-11-05 01:00
autor: Janusz Sulisz | źródło: Polsat Box

Polsat Boxing Promotions 2 2021 360px W niedzielę, 21 listopada w Toruniu odbędzie się 3. gala spod znaku Polsat Boxing Promotions na przestrzeni zaledwie czterech miesięcy. Tym samym młodzi pięściarze, którzy swoją przyszłość związali z tą grupą promotorską, zyskają kolejną szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności na antenie otwartej telewizji.

Polsat Boxing Promotions


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W najnowszym wydaniu Magazynu Sportów Walki „Koloseum” ogłoszono pierwsze szczegóły nadchodzącej gali Polsat Boxing Promotions. Tym razem młodzi i utalentowani pięściarze zawitają do Torunia. W niedzielę, 21 listopada w walce wieczoru wystąpi przebojowy Kubańczyk, na co dzień mieszkający i trenujący w Polsce, Ihosvany Garcia. Rywalem 26-latka będzie Przemysław Gorgoń.

31-letni pięściarz z Jaworzna poza wiekiem góruje nad Garcią także doświadczeniem, bowiem na zawodowych ringach stoczył już 22 pojedynki. Ich starcie będzie więc najpoważniejszym testem Kubańczyka, który w świetnym stylu wkroczył na polską scenę pięściarską i zdaniem ekspertów może wiele osiągnąć w wadze półciężkiej.

21 listopada w Toruniu do ringu wejdzie także Marcin Siwy. Częstochowianin latem związał się zawodowym kontraktem z Polsat Boxing Promotions licząc na przełom. Mimo 22 stoczonych pojedynków, z których wszystkie rozstrzygnął na swoją korzyść, dotychczasowa pięściarska kariera Marcina Siwego nie rozwijała się po jego myśli. Współpraca z nowym promotorem ma być początkiem zmian, a pierwszy ich etap to starcie z doświadczonym Marcelo Nascimento. Brazylijczyk to niezwykle ciekawy pięściarz, który w przeszłości mierzył się z niemal całą obecną czołówką wagi ciężkiej, w tym z panującym czempionem federacji WBC i pogromcą Deontaya Wildera, Tysonem Furym. Nascimento wchodził do ringu także z Dereckiem Chisorą, Carlosem Takamem, Dillianem Whytem, Josephem Parkerem oraz Mariuszem Wachem. Porażki z takimi rywalami z pewnością nie są powodem do wstydu, a doświadczenie wyniesione z tych pojedynków sprawia, że starcie z Nascimento będzie poważnym sprawdzianem dla Marcina Siwego. Polscy kibice dostaną też odpowiedź na pytanie, w jakim punkcie swojego pięściarskiego życia znajduje się Częstochowianin.

Trzecim z ogłoszonych pojedynków nadchodzącej gali Polsat Boxing Promotions będzie starcie Konrada Kaczmarkiewicza i Łukasza Puczyńskiego. Pierwszy z nich ma za sobą już dwa występy w ringu PBP, w których błysnął talentem i umiejętnościami. Rywal 22-latka największe sukcesy odnosił w kickboxingu, zdobywając w 2018 roku tytuł Mistrza Europy. Gdańszczanin z szermierką na pięści zaprzyjaźnił się zaledwie rok temu, gdy zadebiutował na gali Babilon Boxing Show transmitowanej przez Telewizję Polsat.

W najbliższych tygodniach organizatorzy będą stopniowo odsłaniać kolejne szczegóły gali Polsat Boxing Promotions, która 21 listopada odbędzie się w Toruniu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...