reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 7.11.2021

dodano: 2021-11-06 11:53 | aktualizacja: 2021-11-06 20:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Wisła Kraków – Cracovia. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport. Warto zajrzeć na newsa: Nietypowe transmisje piłkarskie z satelity.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Watford FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Liverpool
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Liverpool
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – FC Metz
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Tottenham Hotspur
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Real Sociedad
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Tomasz Lipiński

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Toronto Raptors – Brooklyn Nets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Dominik Tomczyk
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family

15:15 Rugby: Autumn Nation Series: 
Szkocja – Australia

 
CANAL+ Now

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Leicester City
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Venezia FC – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
UC Sampdoria – Bologna FC 1909
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Formuła 1: Grand Prix Meksyku:
Parada kierowców

20:00 Formuła 1: Grand Prix Meksyku:
Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – FC Metz
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Udinese Calcio – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
SSC Napoli – Hellas Verona
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
AC Milan – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Villarreal CF – Getafe CF 
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
SS Lazio – US Salernitana 1919
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Betis – Sevilla FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Venezia FC – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims – AS Monaco
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Kuba Ostrowski

17:00 Piłka nożna: Liga Portugal: 
CD Santa Clara – FC Porto
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais – Olympique Lyon
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

08:00 Lekkoatletyka: Maraton, Nowy Jork:
Zawody

13:45 Snooker: English Open:
Finał

19:45 Snooker: English Open:
Finał
 
Eurosport 2

10:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Włochy:
Wyścig 1

11:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Mantui:
Wyścig 1

12:00 Wyścigi samochodowe: World Touring Car Cup, Włochy:
Wyścig 2

14:40 Lekkoatletyka: Maraton, Nowy Jork:
Zawody
 
Golf Channel

13:30 Golf: European Tour, Vilamoura: 
Finał
Komentarz: Jacek Person 

20:00 Golf: PGA Tour, Playa del Carmen: 
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

15:30 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Nurburgring:
Wyścig 2

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Phoenix:
Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Michał Budziak
 
nSport+

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – FC Metz
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Atletico Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Bitci Baskonia – Unicaja Malaga
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Dominik Tomczyk

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennes – Olympique Lyon
Komentarz: Filip Surma, Jakub Polkowski
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Fortuna Sittard – PSV Eindhoven

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – AZ Alkmaar


 
Polsat Sport Premium 2

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership:
Dundee United FC – Celtic FC

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FK Pardubice – SK Slavia Praga

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga – FK Teplice
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Widzew Łódź – Miedź Legnica

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa – PGE Skra Bełchatów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Stal Nysa – Ślepsk Malow Suwałki
 
Polsat Sport Extra

14:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch:
Ceremonia medalowa

15:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
Finał
Novak Djokovic - Daniił Miedwiediew

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek – Trefl Sopot

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – Go Ahead Eagles
 
Polsat Sport News

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Portugalii:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Portugalii:
Wyścig

15:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Włoch:
Pokazy mistrzów

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Conad Perugia – Itas Trentino

21:30 Piłka nożna: Major League Soccer: 
New England Revolution – Inter Miami CF
 
Sportklub

05:30 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 2

06:30 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 2

09:15 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 3

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Bahçeşehir Koleji – Büyükçekmece Basketbol

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Teneryfa – MoraBanc Andora

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Semt77 Yalovaspor – Fenerbahçe Beko

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
FC Bayern Monachium – EWE Baskets Oldenburg

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt – Surne Bilbao Basket
 
TVP Sport

12:00 Tenis stołowy: Liga Mistrzów: 
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – TTC Neu Ulm
Komentarz: Piotr Dębowski, Stefan Dryszel

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

17:30 Pływanie: Mistrzostwa Europy na krótkim basenie:
Dzień 6
Komentarz: Przemysław Babiarz

 


Viaplay

13:15 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League: 
Tottenham Hotspur – Manchester United
Komentarz: Mateusz Juza

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Erzgebirge Aue – 1. FC Heidenheim 1846

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli – SV Sandhausen

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Schalke 04 – SV Darmstadt 1898
Komentarz: Dawid Szymczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC – Bayer 04 Leverkusen 
Komentarz: Szymon Ratajczak

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – 1. FC Köln

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Dawid Król, Michał Trela

17:30 Rugby: Premiership Rugby:
Wasps RFC – Harlequins FC

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Szymon Ratajczak

19:45 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League: 
Arsenal FC – West ham United

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings – Vegas Golden Knights

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks – Nashville Predators

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks – St. Louis Blues

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild – New York Islanders

04:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – Dallas Stars


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...