reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Szpital New Amsterdam" w kanale Stopklatka

dodano: 2021-11-05 22:51 | aktualizacja: 2021-11-07 19:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Stopklatka/satkurier.pl

Fox „Szpital New Amsterdam” W sobotę, 4 grudnia br. o godz. 18:00 w kanale Stopklatka wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. amerykańskiego serialu „Szpital New Amsterdam” („New Amsterdam”). Jak zapewnia nadawca, serial szturmem podbił serca widzów na całym świecie. Każdy odcinek to ogromny zastrzyk inspiracji, emocji i wzruszeń. Kulisy pracy błyskotliwego lekarza Maxa Goodwina i jego zespołu będzie można zobaczyć w Stopklatce. Za produkcję odpowiadają Universal Television, Pico Creek Productions oraz Mount Moriah. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji Fox.

Fox „Szpital New Amsterdam”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Fabuła serialu ukazuje historię Maxa Goodwina (w tej roli Ryan Eggold), nowego dyrektora medycznego New Amsterdam Medical Center, który pragnie przywrócić skostniałej placówce dawną chwałę. Mężczyzna dąży do zreformowania systemu niewydolnej, amerykańskiej opieki zdrowotnej. Pytanie „Jak mogę pomóc?”, wielokrotnie wypowiadane przez głównego bohatera, stało się motywem przewodnim serialu. Max i jego zespół na pierwszym miejscu stawiają bowiem dobro pacjentów - walczą nie tylko o zdrowie, ale także o ich prawa. Mężczyźnie zależy na tym, aby każdy otrzymał odpowiednią pomoc, bez względu na status społeczny, czy pochodzenie. Jego niespotykane metody, empatia i kontrowersyjne pomysły mają uzdrowić funkcjonowanie szpitala. Goodwin stopniowo realizuje swój szalony plan, przypominając współpracownikom, dlaczego zostali lekarzami i jaki jest cel tego zawodu.

Ramię w ramię z Maxem staną onkolog doktor Helen Sharpe (Freema Agyeman), ordynator oddziału urazowego doktor Lauren Bloom (Janet Montgomery), kardiochirurg doktor Floyd Reynolds (Jocko Sims), psychiatra doktor Iggy Frome (Tyler Labine) oraz neurolog doktor Vijay Kapoor (Anupam Kher Kapoor). 

- „Szpital New Amsterdam” to recepta na udany wieczór przed telewizorem - zapewnia nadawca. Serial jest adaptacją książki autorstwa Erica Manheimera „Dwunastu pacjentów” („Twelve Patients: Life and Death at Bellevue Hospital”). Produkcja skupia się wokół historii najstarszego szpitala w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Każdy odcinek to oddzielny, skomplikowany przypadek medyczny do rozwiązania. Twórcą serialu jest David Schulner.

W Stanach Zjednoczonych Ameryki serial emitowany jest przez stację NBC od 2018 roku. Za produkcję odpowiadają Universal Television, Pico Creek Productions oraz Mount Moriah. Premiera w Stopklatce odbędzie się w sobotę, 4 grudnia br. o godzinie 18:00. Widzowie będą mogli oglądać po dwa odcinki w każdą sobotę (więcej tutaj).
 
Freema Agyeman w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Universal Television LLC.
Freema Agyeman w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Universal Television LLC.
Freema Agyeman w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Universal Television LLC.
Freema Agyeman w serialu „Szpital New Amsterdam”, foto: Universal Television LLC.


„Szpital New Amsterdam” - sezon 1., emisja w soboty (od 4 grudnia 2021 roku) o godz. 18:00 w kanale Stopklatka. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji Fox.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...