reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Narodowe Święto Niepodległości w Rock Radiu

dodano: 2021-11-08 02:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio W czwartek, 11 listopada 2021 roku - w Narodowe Święto Niepodległości - Rock Radio (Agora) zaprosi wszystkich na specjalną audycję poświęconą polskim piosenkom, w której pojawią się Jan Borysewicz, Dariusz Kozakiewicz, Krzysztof Grabowski „Grabaż”, Tomasz Lipiński oraz Zygmunt Staszczyk. Tego samego dnia słuchacze stacji będą mogli również sprawdzić swoją wiedzę o rodzimej muzyce w wyjątkowym wydaniu programu „Wielki test z polskiej klasyki rocka”.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek, 11 listopada br. - w związku z przypadającym tego dnia Narodowym Świętem Niepodległości - Rock Radio zmieni swoją ramówkę i zaproponuje słuchaczom audycje specjalne. W godzinach od 10:00 do 15:00 będą oni mogli sprawdzić swoją znajomość polskiej muzyki w wyjątkowym wydaniu „Wielkiego testu z polskiej klasyki rocka”. Zwycięzca zabawy, czyli osoba, która uzyska największą liczbę punktów, otrzyma 1111 zł. Test poprowadzi Michał Żołądkowski (więcej tutaj).

Natomiast od 15:00 do 20:00 w Rock Radiu będzie można usłyszeć historie polskich piosenek. Jan Borysewicz opowie o „Kryzysowej narzeczonej” i „Małej wojnie” Lady Pank, Dariusz Kozakiewicz z Perfectu o „Autobiografii” i „Chcemy być sobą”, natomiast o przebojach Pidżamy Porno i zespołu Strachy Na Lachy wypowie się Grabaż, czyli Krzysztof Grabowski. W programie pojawią się też Tomasz Lipiński i Zygmunt Staszczyk z T.Love, a rozmowy poprowadzi Mariusz Stelmaszczyk (więcej tutaj).

Specjalne propozycje Rock Radia na czwartek, 11 listopada br. wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
Specjalne audycje na Święto Niepodległości w Rock Radiu. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Specjalne audycje na Święto Niepodległości w Rock Radiu. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...