reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Debata+": rozmowa o polskim szkoleniu

dodano: 2021-11-08 20:33
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Debata plus canal sport szkolenie młodzieży filip surma 360px W kanałach sportowych CANAL+ nie brakuje dyskusji na temat futbolu. Już we wtorek 9 listopada o godz. 20:00, na antenie CANAL+ Sport Filip Surma i Jakub Polkowski w ramach programu „Debata+" porozmawiają z zaproszonymi gośćmi na temat systemu szkolenia młodzieży w Polsce.

CANAL+/satkurier.pl
Debata plus canal sport szkolenie młodzieży filip surma 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wraz z wyborem nowego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej nastąpiły zmiany osobowe na najważniejszych stanowiskach, które odpowiadają za system szkolenia młodzieży w polskiej piłce. Pełniącym obowiązki dyrektora sportowego PZPN został Marcin Dorna, a dyrektorem Szkoły Trenerów oraz szefem kształcenia i licencjonowania trenerów mianowano Pawła Grycmanna.

Wspomniana dwójka, wraz z dziennikarzami CANAL+: Filipem Surmą i Jakubem Polkowskim i ekspertami: Maciejem Murawskim i Michałem Żewłakowem porozmawia na temat nowych pomysłów i rozwiązań, które mogą usprawnić szkolenie młodzieży w Polsce.

- Zmiana na stanowisku prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej zwiastuje, że temat szkolenia młodzieży będzie bardzo istotnym, nie tylko od strony public relations. Jako CANAL+ jesteśmy żywo zainteresowani tym, jakie rozwiązania i pomysły mają nowi decydenci w tej kwestii. Stąd też bardzo cieszymy się, że już we wtorek uda nam się porozmawiać na ten temat w programie na żywo - mówi Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej CANAL+.


Program „Debata+" rozpocznie się już we wtorek, 9 listopada o godz. 20:00, a transmisję na żywo oglądać będzie można oglądać w CANAL+ Sport oraz w serwisie CANAL+ online.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...