reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Box: Nowe sportowe pakiety w świątecznej ofercie

dodano: 2021-11-09 13:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Polsat Plus

Polsat Box prezent W świątecznej promocji Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) przygotował nowe pakiety sportowe. Klienci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV, poza pakietami S, M i L, wprowadzonymi rok temu, mogą dodatkowo wybierać pomiędzy pakietami: podstawowym M Sport za 60 zł/mies. i dodatkowym Sport Max za 30 zł/mies. W ramach telewizji internetowej OTT wprowadzony został nowy pakiet CANAL+ Sport 3 i 4 z rozgrywkami PKO BP Ekstraklasy za 20 zł/30 dni, a pakiet Sport (m.in. z kanałami Polsat Sport Premium i Eleven Sports) został rozszerzony o kanały CANAL+ Sport 3 i 4 przy jednoczesnym obniżeniu jego ceny do 40 zł/30 dni. Dodatkowo operator zapewnia możliwość skorzystania z 3 miesięcy pełnej oferty TV bez opłat w każdej z trzech technologii.

Getty Images
Polsat Box święta 2021 Getty Images


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co nowego w ofercie satelitarnej i IPTV?

W ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV operator wprowadził dwa nowe pakiety:
  • podstawowy M Sport za 60 zł/mies. – to 69 różnorodnych kanałów dla całej rodziny uzupełnionych o kanały: Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, Eleven Sports z m.in. włoską Serie A TIM, hiszpańską LaLiga Santander i wyścigami Formula 1® oraz promocyjnie kanały CANAL+ Sport 3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą za 0 zł (do 30.06.2023 r., z możliwością przedłużenia dostępności);
  • dodatkowy Sport Max za 30 zł/mies. (możliwość dokupienia do pakietu podstawowego L) – zapewniający dostęp do kanałów Polsat Sport Premium, Eleven Sports oraz promocyjnie, bez dodatkowych opłat, kanały z pakietu CANAL+ Sport 3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą.

Abonenci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV mogą teraz wybierać spośród 4 pakietów podstawowych od 20 zł/mies. – S, M, M Sport i L – oraz 4 sportowych pakietów dodatkowych: Polsat Sport Premium za 20 zł/mies., Eleven Sports za 10 zł/mies., CANAL+ Sport 3 i 4 za 10 zł/mies. i nowego Sport Max za 30 zł/mies.

Poza zestawami kanałów sportowych dostępne są także filmowe pakiety premium: HBO z serwisem HBO GO w cenie 20 zł/mies., Cinemax za 10 zł/mies. i FilmBox również za 10 zł/mies., a także pakiet z kanałami z bajkamiDzieci w cenie 10 zł/mies.

Nowości w ofercie telewizji internetowej OTT

Klienci decydujący się na telewizję internetową OTT również mogą uzupełnić wybrany pakiet podstawowy o nowe pakiety sportowe:
  • CANAL+ Sport 3 i 4 za 20 zł/30 dni ze wszystkimi meczami PKO BP Ekstraklasy;
  • Sport w obniżonej cenie 40 zł/30 dni i rozbudowany o stacje CANAL+ Sport 3 i 4 – znajdują się w nim również kanały: Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, Eleven Sports z krajowymi ligami piłkarskimi i wyścigami Formula 1®, Eurosport z tenisowym Wielkim Szlemem, wyścigami kolarskimi oraz sportami zimowymi, Extreme Sports i Golf Channel.

Wraz z wprowadzoną promocją osoby zainteresowane telewizją internetową OTT mają nadal do dyspozycji 3 pakiety podstawowe od 20 zł/mies. – Wygodny, Komfortowy i Bogaty – oraz 4 dodatkowe pakiety sportowe: Polsat Sport Premium za 30 zł/30 dni, Eleven Sports za 15 zł/30 dni, nowy CANAL+ Sport 3 i 4 za 20 zł/30 dni oraz Sport w obniżonej cenie 40 zł/30 dni.

Pakiety podstawowe można również rozszerzyć o pakiety z kanałami filmowymi: HBO i HBO GO za 20 zł/30 dni, Filmbox Premium za 10 zł/30 dni oraz Filmy i Seriale za 20 zł/30 dni, o pakiet z kanałami dla dorosłych Rozrywka za 20 zł/30 dni oraz pakiet z kanałami z bajkami – pakiet Dzieci za 10 zł/30 dni.

W świątecznej ofercie operatora każdy klient otrzyma dodatkowo aż 3 miesiące pełnej oferty telewizyjnej zupełnie za darmo. Promocja dotyczy wszystkich abonamentów w ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV oraz pakietów telewizji internetowej OTT w ofercie Praktycznej. Czasowy benefit poza wszystkimi kanałami podstawowymi obejmuje dostęp m.in. do kanałów filmowych HBO i FilmBox, sportowych Polsat Sport Premium i Eleven Sports oraz najpopularniejszych kanałów dla dzieci.

Sportowe emocje w Polsat Box Go

Abonenci Polsat Box mają również dostęp do wybranych kanałów z posiadanej oferty, w tym sportowych premium, na urządzeniach mobilnych w serwisie Polsat Box Go. Mogą je oglądać zarówno na stronie polsatboxgo.pl, jak i w aplikacji: na komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS oraz w wybranych Smart TV, Android TV, Apple TV i Amazon FireTV. Serwis zapewnia również funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu na inne urządzenia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...