reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Narodowe Święto Niepodległości w Radiu Pogoda

dodano: 2021-11-10 00:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda W czwartek, 11 listopada 2021 roku - w Narodowe Święto Niepodległości, Radio Pogoda (Agora) zaprezentuje wyniki plebiscytu na „Najpiękniejszą polską melodię” - na antenie pojawi się 100 utworów, w tym ten najchętniej wybierany przez odbiorców stacji. Słuchacze Radia Pogoda głosowali na swoje ulubione polskie piosenki od piątku, 1 października br. na stronie internetowej radiopogoda.pl. Plebiscyt powstał w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek, 11 listopada br. - w dniu Narodowego Święta Niepodległości, Radio Pogoda zagra na antenie polskie piosenki. Będą to utwory wskazane przez słuchaczy w plebiscycie na „Najpiękniejszą polską melodię”. Stacja zaprezentuje 100 piosenek wybranych ze 140 dzięki głosowaniu na stronie internetowej radiopogoda.pl. Utwory do plebiscytu wytypowała redakcja Radia Pogoda w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS.

Program, w którym przedstawione zostaną wyniki plebiscytu na „Najpiękniejszą polską melodię”, poprowadzą: od godziny 10:00 do 14:00 Joanna Kruk, a od godziny 14:00 do 18:00 Łukasz Szaciłowski.

Specjalną ramówkę Radia Pogoda na czwartek, 11 listopada br. wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.

„Najpiękniejsza polska melodia” - emisja w czwartek, 11 listopada 2021 roku o godz. 10:00 w Radiu Pogoda.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...