reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Narodowe Święto Niepodległości w Radiu Pogoda

dodano: 2021-11-10 00:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda W czwartek, 11 listopada 2021 roku - w Narodowe Święto Niepodległości, Radio Pogoda (Agora) zaprezentuje wyniki plebiscytu na „Najpiękniejszą polską melodię” - na antenie pojawi się 100 utworów, w tym ten najchętniej wybierany przez odbiorców stacji. Słuchacze Radia Pogoda głosowali na swoje ulubione polskie piosenki od piątku, 1 października br. na stronie internetowej radiopogoda.pl. Plebiscyt powstał w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek, 11 listopada br. - w dniu Narodowego Święta Niepodległości, Radio Pogoda zagra na antenie polskie piosenki. Będą to utwory wskazane przez słuchaczy w plebiscycie na „Najpiękniejszą polską melodię”. Stacja zaprezentuje 100 piosenek wybranych ze 140 dzięki głosowaniu na stronie internetowej radiopogoda.pl. Utwory do plebiscytu wytypowała redakcja Radia Pogoda w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS.

Program, w którym przedstawione zostaną wyniki plebiscytu na „Najpiękniejszą polską melodię”, poprowadzą: od godziny 10:00 do 14:00 Joanna Kruk, a od godziny 14:00 do 18:00 Łukasz Szaciłowski.

Specjalną ramówkę Radia Pogoda na czwartek, 11 listopada br. wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.

„Najpiękniejsza polska melodia” - emisja w czwartek, 11 listopada 2021 roku o godz. 10:00 w Radiu Pogoda.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...