reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kryptonim szef PL” 2 w kanale Fokus TV

dodano: 2021-11-10 05:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Fokus TV „Kryptonim szef PL” W niedzielę, 14 listopada br. o godz. 21:00 w kanale Fokus TV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu programu „Kryptonim szef PL”. Serial oparty jest na brytyjskim formacie telewizyjnym „Undercover boss”. Bohaterami programu są szefowie firm, którzy poddają się charakteryzacji i wcielają w role szeregowych pracowników. Obecnie widzowie stacji Fokus TV mogą oglądać amerykańską wersję tej produkcji („Kryptonim szef”). Dodajmy, iż w 2015 roku swoją wersję programu „Kryptonim szef” (produkowaną przez Jake Vision) emitowała TVP1.

Fokus TV „Kryptonim szef PL”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Kryptonim szef PL” - drugi sezon programu w kanale Fokus TV

Kolejni szefowie z zupełnie innej perspektywy poznają zasady funkcjonowania swoich firm. Będąc incognito, niejednokrotnie po raz pierwszy w życiu spotykają się oko w oko z pracownikami. A to prowadzi do nieznanych odkryć na temat prowadzonych przez siebie przedsiębiorstw. Drugi sezon programu „Kryptonim szef PL” będzie emitowany premierowo od 14 listopada br., w niedziele o godzinie 21:00 w kanale Fokus TV (więcej tutaj).

Gdy pracodawca zmienia się w pracownika

Każdy odcinek to nowi bohaterowie, którzy wykonując różne zawody, wkładają w swoją pracę całe swoje serce. Mimo niejednokrotnie trudnej sytuacji osobistej i wymagających warunków pracy codziennie wstają do pracy i mierzą się ze swoimi obowiązkami. Jednak pewnego dnia przychodzi „nowy”, którego trzeba nauczyć, jak najlepiej się da, aby w przyszłości mógł pracować razem z nimi.

Każdy odcinek to również nowy szef, który codziennie rano przeobraża się w praktykanta. Oswaja się ze swoim nowym wizerunkiem i musi zapomnieć o wszystkim, co wie na temat funkcjonowania swojej firmy. Rusza do pracy martwiąc się, czy współpracownicy go zdemaskują.

Przed jakimi wyzwaniami stają szefowie swoich firm?

Każdy z szefów zbliża się do swoich pracowników i osobiście obserwuje działanie firmy - nie przez pryzmat tabelek i liczb w komputerze. Dostaje służbowy strój, fartuch, czasem czepek, wsiądzie w super szybkie auto, zmierzy się z zabytkową Syrenką i zrobi hektolitry kawy.

Jednym z bohaterów drugiego sezonu jest dyrektor produkcji Krosno Glass, który próbuje wykonywać obowiązki hutnika. Dzięki temu może zobaczyć, ile wysiłku trzeba włożyć w produkcję jednego kieliszka. Dowiaduje się również, co zdaniem jego pracowników należałoby usprawnić lub zmienić w firmie.

Przed nowymi wyzwaniami i nieoczekiwanymi sytuacjami zdecydował się stanąć również prezes firmy PolMak. Po tym, jak na własne oczy widzi trud swoich pracowników, wreszcie ich docenia i wynagradza codzienne poświęcenie. To wyjątkowo wzruszający moment związany z jego przemianą.

- „Kryptonim szef PL” odmienia polskie firmy, pomaga jej pracownikom, a widzom przed telewizorami dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do oglądania drugiego sezonu - zachęca nadawca.

Dodajmy, iż w 2015 roku swoją wersję programu „Kryptonim szef” (produkowaną przez Jake Vision) emitowała TVP1 (więcej tutaj).

„Kryptonim szef PL” - sezon 2., emisja w niedziele (od 14 listopada 2021 roku) o godz. 21:00 w kanale Fokus TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...