reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-05 - 2022-12-06

Sport.pl partnerem medialnym Honoris

dodano: 2021-11-10 06:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Honoris Sport.pl, należący do grupy Gazeta.pl (Agora), po raz kolejny podkreśla rolę esportu w swojej strategii. Serwis został partnerem medialnym organizacji esportowej Honoris, do której należą między innymi gracze w „Counter Strike: Global Offensive”.

Honoris


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach ogłoszonej współpracy na stronie internetowej sport.pl pojawią się unikalne treści na temat esportu, a zawodnicy występujący w barwach Honoris zyskają dodatkową przestrzeń do komunikacji ze swoimi fanami. Obie strony będą się też wspierać w działaniach w mediach społecznościowych, a sport.pl będzie promował akcję Honoris „100 proc. Esports 0 proc. Hate”, która ma na celu walkę z hejtem w branży esportowej (więcej tutaj).

- Honoris to unikalny projekt. Dwóch graczy, których podziwiamy od dawna, postanowiło zrobić coś więcej dla polskiego esportu. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli współpracować z całą organizacją i obserwować jej dynamiczny rozwój

- mówi Patryk Stec, szef esportu w Sport.pl.


Honoris to organizacja esportowa, która powstała w maju 2020 roku. Jej założycielami są gracze w „Counter Strike: Global Offensive” - Wiktor Wojtas „TaZ” oraz Filip Kubski „Neo” (więcej tutaj).  

- Sport.pl to partner, który doskonale wpisuje się w nasze plany rozwoju. Poza dywizją „CS:GO”, w której niezmiennie będziemy stawiać na młode talenty, chcemy także realizować inne projekty, których celem jest zwiększanie świadomości zjawiska, jakim jest esport. Dotyczy to zarówno samego grania, jak i wszystkich innych szans, które czekają na młodych ludzi. Obecnie esport oferuje wiele okazji do budowania kariery

- mówi Filip Kubski „Neo”.

- Co ważne, adresatem naszych działań ma być zarówno esportowa społeczność, jak i rodzice, których odpowiednie nastawienie do pasji ich dzieci jest kluczowe. W ten sposób chcemy tworzyć możliwie najlepszy fundament rozwoju wszystkich przyszłych talentów w każdej dziedzinie esportu, a dzięki współpracy ze Sport.pl nasze działania będą docierać do zdecydowanie szerszego grona odbiorców

- dopowiada Wiktor Wojtas „TaZ”.


Jak czytamy w komunikacie, serwis sport.pl mocno stawia na rozwój działu esportowego. W 2021 roku wzmocnił redakcję, która tworzy teraz jeszcze więcej treści na temat esportu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...