reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Święto Niepodległości w RMF FM

dodano: 2021-11-10 02:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF FM W czwartek, 11 listopada br. RMF FM (Bauer Media Group) zaprasza na 5. edycję akcji „Ogólnopolskie Śpiewanie Biało-Czerwonych Przebojów”. O godz. 12:00 na Rynku Głównym w Krakowie podczas koncertu karaoke polskie hity zaśpiewają gwiazdy (Wiktoria Gabor, Marta Gałuszewska, Piotr Kupicha, Three Of Us) i słuchacze oraz odbędzie się koncert zespołu De Mono. Ponadto pojawi się program „PoliszDisco”. RMF rozda też „Złote Brony 2021”.

RMF FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Ogólnopolskie Śpiewanie Biało-Czerwonych Przebojów” to będzie wyjątkowa, radośnie patriotyczna impreza z okazji Święta Niepodległości, którą w samo południe rozpocznie wspólne odśpiewanie hymnu. A później, podczas koncertu w formie karaoke polskie hity wszech czasów zaśpiewają Wiktoria Gabor, Piotr Kupicha, Three Of Us i Marta Gałuszewska. Obok sceny stanie wielki telebim z animacjami i tekstami utworów, dzięki czemu wraz z artystami piosenki będzie mógł zaśpiewać każdy, kto przyjdzie na krakowski rynek. Na zakończenie imprezy mini koncert zagra zespół De Mono. Impreza będzie transmitowana na stronie internetowej rmf.fm, na profilach stacji w mediach społecznościowych oraz na portalu interia.pl. Relacje z imprezy znajdą się też w specjalnym programie RMF FM prowadzonym przez Pawła Jawora ze studia i Mateusza Opyrchała ze sceny na krakowskim rynku.

RMF FM obchodzi Święto Niepodległości zapraszając do wspólnego śpiewania biało-czerwonych przebojów od 2016 roku. W poprzednich edycjach udział wzięli m.in. Lady Pank, Grzegorz Markowski z Perfectem, Artur Gadowski z zespołem Ira,  Varius Manx z Katarzyną Stankiewicz, Marta Markiewicz „Sarsa”, Anna Karwan, Mateusz Ziółko, Antoni Smykiewicz, Sound’n’Grace, Natalia Zastępa, Roksana Węgiel, Małgorzata Uściłowska „Lanberry” i Marcin Sójka.

Oprócz tego w czwartek, 11 listopada RMF FM po raz pierwszy rozda „Złote Brony”, czyli nagrody dla „oratorów i oraczy” - wyróżnienia za „najdziwniejsze, najśmieszniejsze i najbardziej absurdalne wypowiedzi polityków”. Od godziny 15:00 kolejne propozycje prezentować będzie Aleksandra Filipek, a zgryźliwie skomentują je Tomasz Olbratowski i Jacek Tomkowicz. A od godziny 20:00 na „PoliszDisco” zaprosi Dariusz Maciborek, który - jak zapewnia nadawca - zagra hity, bez których nie obejdą się żadna polska impreza i domówka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...