reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 11.11.2021

dodano: 2021-11-10 11:22 | aktualizacja: 2021-11-10 18:44
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_08_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z WTA FinalsIga Świątek – Maria Sakkari. Transmisje live z eliminacji Mistrzostw Świata w Polsacie i Viaplay (strefa afrykańska).



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:00 Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Iga Świątek – Maria Sakkari
Komentarz: Bartosz Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

23:15 Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Hsieh/Mertens – Guarachi/Krawczyk
Komentarz: Dawid Celt, Tomas Wiktorowski

02:30 (cz/pt) Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Aryna Sabalenka – Paula Badosa
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

04:30 (cz/pt) Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Krejcikova/Siniakova – Fichman/Olmos
Komentarz: Michał Lewandowski
 
CANAL+ Sport 2

04:30 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Miami Heat

 
Eurosport 1

13:35 Kolarstwo przełajowe: Superprestige:
Wyścig elity kobiet

14:55 Kolarstwo przełajowe: Superprestige:
Wyścig elity  mężczyzn
 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Dubaj:
1. runda

19:00 Golf: PGA Tour, Houston:
1. runda
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Gruzja – Szwecja

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Irlandia – Portugalia


 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Armenia – Macedonia Północna

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Niemcy – Liechtenstein


 
Polsat Sport Premium 3

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Rumunia – Islandia





 
Polsat Sport Premium 4

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Malta – Chorwacja





 
Polsat Sport Premium 5

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Słowacja – Słowenia





 
Polsat Sport

14:00 Tenis: Next Gen ATP Finals, Mediolan:
Faza grupowa

15:30 Tenis: Next Gen ATP Finals, Mediolan:
Faza grupowa

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Rosja – Cypr

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Grecja – Hiszpania
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – GTK Gliwice

19:30 Tenis: Next Gen ATP Finals, Mediolan:
Faza grupowa

21:00 Tenis: Next Gen ATP Finals, Mediolan:
Faza grupowa
 
Polsat Sport Fight

18:00 Sporty walki: Babilon MMA 26:
Ceremonia ważenia




 
Polsat Sport News

12:00 Tenis: ATP World Tour, Sztokholm:
1/4 finału

14:00 Tenis: ATP World Tour, Sztokholm:
1/4 finału

16:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel

17:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
ZAKSA Strzelce Opolskie – Legia Warszawa
 
Sportklub

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Sichuan Blue Whales – Fujian Sturgeons

 
TVP Sport

12:00 Hokej na lodzie kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich:
Węgry – Polska
Komentarz: Patryk Rokicki, Aleksandra Berecka
​​​​​​​
17:45 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
Eurobud JKS Jarosław – Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Komentarz: Piotr Dębowski, Iwona Niedźwiedź

20:00 Koszykówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Polska – Albania
Komentarz: Ryszard Łabędź

01:30 (cz/pt) Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Brazylia – Kolumbia
Komentarz: Aleksander Roj
 
Viaplay

14:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Etiopia – Ghana

14:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Tanzania – Demokratyczna Republika Kongo

14:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Uganda – Kenia

17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Benin – Madagaskar

17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Kongo – Namibia

17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Rwanda – Mali
Komentarz: Dawid Szymczak

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
HC Erlangen – HBW Balingen-Weilstetten

20:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
RPA – Zimbabwe

20:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Togo – Senegal
Komentarz: Piotr Domagała

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – Edmonton Oilers

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens – Calgary Flames

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – New York Islanders

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators – Los Angeles Kings

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins – Florida Panthers

01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings – Washington Capitals

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues – Nashville Predators

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets – San Jose Sharks

03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche – Vancouver Canucks

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – Anaheim Ducks

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Minnesota Wild


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...