Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
21:00
Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Faza grupowa
23:00
Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Faza grupowa
02:30 (pt/so) Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Faza grupowa
04:30 (pt/so) Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Faza grupowa
CANAL+ Sport 2
04:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Golden State Warriors – Chicago Bulls
Eleven Sports 1
16:30
Formuła 1: Grand Prix Sao Paulo:
1. sesja treningowa
20:00
Formuła 1: Grand Prix Sao Paulo:
Sesja kwalifikacyjna
Eurosport 1
08:15 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Program krótki solistek
11:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Program krótki solistów
14:00 Sambo: Mistrzostwa Świata, Taszkient:
Zawody
FightBox
15:45 Sporty walki: Enfusion 104:
Jay Overmeer – Endy Semeleer
Fightklub
13:30
Sporty walki: ONE Championship - ONE NextGen II:
Saemapetch Fairtex – Rittewada Petchyindee
Komentarz: Michał Stanisławski
15:45 Sporty walki: Enfusion Talents 87:
Mehdi Ait El Hadj – Soufiane El Ballouti
Komentarz: Jacek Adamczyk
02:00 (pt/so) Sporty walki: Bare Knuckle Fighting Championship 22:
Hector Lombard – Lorenzo Hunt
Komentarz: Piotr Momot
Golf Channel
10:00 Golf: European Tour, Dubaj:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
19:00 Golf: PGA Tour, Houston:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
Polsat Sport Premium 1
20:45
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Andora - Polska
Polsat Sport Premium 2
18:00
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Mołdawia – Szkocja
20:45
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Węgry – San Marino
Polsat Sport Premium 3
20:45
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Włochy – Szwajcaria
Polsat Sport Premium 4
20:45
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Austria – Izrael
Polsat Sport Premium 5
20:45
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Dania – Wyspy Owcze
Polsat Sport
04:30 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Program krótki par sportowych
06:20 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Taniec rytmiczny
08:10 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Program krótki solistek
10:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Ceremonia otwarcia
11:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Program krótki solistów
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
GKS Katowice – Cerrad Enea Czarni Radom
20:45
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Anglia – Albania
Polsat Sport Extra
15:40 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Zawody
16:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Biegi na 500 m kobiet
16:25 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Biegi na 500 m mężczyzn
17:05 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Biegi na 3000 m kobiet
18:05 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Biegi na 5000 m mężczyzn
20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
Grupa Azoty Chemik Police – #Volley Wrocław
Polsat Sport Fight
19:00 Sporty walki: Babilon MMA 26:
Tymoteusz Łopaczyk – Piotr Wawrzyniak
20:00 Boks: Gala, Londyn:
David Adeleye – Dominik Musil
Polsat Sport News
17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Apklan Resovia Rzeszów – Odra Opole
20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
King Szczecin – MKS Dąbrowa Górnicza
Sportklub
20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB:
Boulogne-Levallois – CSP Limoges
Komentarz: Jakub Lipczik
TVP 1
20:45
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Andora – Polska
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Żewłakow
TVP Sport
15:00 Jeździectwo: Cavaliada Warszawa:
Duża runda
Komentarz: Jarosław Idzi
18:15
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy U-21:
Niemcy – Polska
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kazimierz Węgrzyn
20:45
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Andora – Polska
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Żewłakow
00:00 (pt/so)
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Urugwaj – Argentyna
Komentarz: Maciej Iwański, Bartosz Jurkowski
04:00 (pt/so) Sporty walki: Bellator 271:
Cris Cyborg – Sinead Kavanagh
Viaplay
14:00
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Burkina Faso – Niger
14:00
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Dżibuti – Algieria
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk
17:00
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Gabon – Libia
Komentarz: Marcin Borzęcki
17:00
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Gwinea – Gwinea-Bissau
19:15 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – FC Carl Zeiss Jena
20:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Angola – Egipt
Komentarz: Dawid Król
20:00
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Sudan – Maroko
01:00 (pt/so)
Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres – Edmonton Oilers
01:00 (pt/so)
Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes – Philadelphia Flyers
01:00 (pt/so)
Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – Washington Capitals
01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Calgary Flames
02:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks – Arizona Coyotes
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.