reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 12.11.2021

dodano: 2021-11-10 18:17
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacji Mistrzostw ŚwiataAndora – Polska. Transmisje live z WTA Finals tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:00 Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Faza grupowa

23:00 Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Faza grupowa

02:30 (pt/so) Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Faza grupowa

04:30 (pt/so) Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Faza grupowa
 
CANAL+ Sport 2

04:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Golden State Warriors – Chicago Bulls

 
Eleven Sports 1

16:30 Formuła 1: Grand Prix Sao Paulo:
1. sesja treningowa

20:00 Formuła 1: Grand Prix Sao Paulo:
Sesja kwalifikacyjna
 
Eurosport 1

08:15 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Program krótki solistek

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Program krótki solistów

14:00 Sambo: Mistrzostwa Świata, Taszkient:
Zawody
 
FightBox

15:45 Sporty walki: Enfusion 104:
Jay Overmeer – Endy Semeleer


 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - ONE NextGen II:
Saemapetch Fairtex – Rittewada Petchyindee
Komentarz: Michał Stanisławski

15:45 Sporty walki: Enfusion Talents 87:
Mehdi Ait El Hadj – Soufiane El Ballouti
Komentarz: Jacek Adamczyk

02:00 (pt/so) Sporty walki: Bare Knuckle Fighting Championship 22:
Hector Lombard – Lorenzo Hunt
Komentarz: Piotr Momot
 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Dubaj:
2. runda
Komentarz: Jacek Person

19:00 Golf: PGA Tour, Houston:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Polsat Sport Premium 1

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Andora - Polska





 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Mołdawia – Szkocja

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Węgry – San Marino


 
Polsat Sport Premium 3

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Włochy – Szwajcaria




 
Polsat Sport Premium 4

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Austria – Izrael




 
Polsat Sport Premium 5

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Dania – Wyspy Owcze




 
Polsat Sport

04:30 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Program krótki par sportowych

06:20 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Taniec rytmiczny

08:10 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Program krótki solistek

10:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Ceremonia otwarcia

11:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Program krótki solistów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Cerrad Enea Czarni Radom

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Anglia – Albania
 
Polsat Sport Extra

15:40 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Zawody 

16:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Biegi na 500 m kobiet

16:25 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Biegi na 500 m mężczyzn

17:05 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Biegi na 3000 m kobiet

18:05 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Biegi na 5000 m mężczyzn

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grupa Azoty Chemik Police – #Volley Wrocław
 
Polsat Sport Fight

19:00 Sporty walki: Babilon MMA 26: 
Tymoteusz Łopaczyk – Piotr Wawrzyniak

20:00 Boks: Gala, Londyn: 
David Adeleye – Dominik Musil


 
Polsat Sport News

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Apklan Resovia Rzeszów – Odra Opole

20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
King Szczecin – MKS Dąbrowa Górnicza

 
Sportklub

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: 
Boulogne-Levallois – CSP Limoges
Komentarz: Jakub Lipczik
 
TVP 1

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Andora – Polska
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Żewłakow
 
TVP Sport

15:00 Jeździectwo: Cavaliada Warszawa:
Duża runda
Komentarz: Jarosław Idzi

18:15 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy U-21: 
Niemcy – Polska
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Kazimierz Węgrzyn

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Andora – Polska
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Żewłakow

00:00 (pt/so) Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Urugwaj – Argentyna
Komentarz: Maciej Iwański, Bartosz Jurkowski

04:00 (pt/so) Sporty walki: Bellator 271: 
Cris Cyborg – Sinead Kavanagh
 
Viaplay

14:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Burkina Faso – Niger

14:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Dżibuti – Algieria
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Gabon – Libia
Komentarz: Marcin Borzęcki

17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Gwinea – Gwinea-Bissau

19:15 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – FC Carl Zeiss Jena

20:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Angola – Egipt
Komentarz: Dawid Król

20:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Sudan – Maroko

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres – Edmonton Oilers

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes – Philadelphia Flyers

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – Washington Capitals

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Calgary Flames

02:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks – Arizona Coyotes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...