reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CBS Reality: Brutalny napad na kobietę w Warszawie

dodano: 2021-11-12 01:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” W poniedziałek, 15 listopada br. o godz. 22:00 w kanale CBS Reality wyemitowany zostanie premierowo 3. odcinek 2. sezonu polskiego programu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, zatytułowany „28 ciosów”. Policjantka Grażyna Biskupska przyjrzy się kolejnym morderstwom popełnionym w Warszawie i jej okolicach. Producentem programu jest ATM Grupa.

CBS Reality „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grażyna Biskupska była naczelnikiem Wydziału ds. Zwalczania Aktów Terroru w Komendzie Stołecznej Policji, a potem naczelnikiem w Centralnym Biurze Śledczym Komendy Głównej Policji. Dziesięć lat temu przeszła na emeryturę. W drugim sezonie dokumentalnej serii CBS Reality opowiada o brutalnych zabójstwach popełnionych na terenie Warszawy i okolic w ciągu ostatnich 20 lat. W programie Grażyna Biskupska rozmawia z ekspertami policyjnymi, którzy prowadzili te śledztwa; łączyli pozornie niezwiązane fakty, tropili morderców, brali udział w zatrzymaniach, przesłuchaniach oraz zbierali dowody potwierdzające winę sprawców.

W trzecim odcinku drugiej serii Grażyna Biskupska wraca do śledztwa z 2002 roku w sprawie zabójstwa starszej kobiety, do którego doszło na warszawskim Żoliborzu. Odcinek ten zostanie wyemitowany premierowo w poniedziałek, 15 listopada br. o godzinie 22:00 w kanale CBS Reality.

W tym odcinku widzowie przeniosą się do lutego 2002 roku, kiedy to doszło do brutalnego napadu na starszą kobietę. Olga mieszkała na jednym z bielańskich osiedli. Zawsze uśmiechnięta, życzliwa, pomocna i lubiana przez sąsiadów, z którymi często rozmawiała. Starsza pani prowadziła aktywne życie - często przyjmowała gości, codziennie wychodziła na spacery i do ulubionego baru mlecznego, gdzie się stołowała, czasem pomagała też bezdomnej dziewczynie z okolicy, której dawała ubrania, a nawet drobne pieniądze.

W lutym 2002 roku sąsiadów kobiety zaniepokoił fakt, że od paru dni nie widzieli Olgi, a ona sama nie reagowała na pukanie do drzwi. Mieszkanie było zamknięte, a ze środka dobiegał cichy pogłos włączonego telewizora, jednak w jej oknach przez cały czas było ciemno. Mieszkańcy bloku zawiadomili bliskich starszej pani. Na miejsce przyjechał znajomy rodziny, który postanowił wejść do domu przez uchylone drzwi balkonowe.

W środku zastał wstrząsający widok. Wszędzie widać było ślady walki i plądrowania mieszkania. W kuchni obok kuchennego stołu leżało ciało starszej kobiety. Biegli naliczyli na jej ciele 28 ciosów zadanych tępym narzędziem. Wezwana na miejsce policja przez wiele godzin zabezpieczała ślady i zbierała dowody, by odczytać z nich, co tak naprawdę wydarzyło się na bielańskim osiedlu. Wiele wskazywało na to, że do zabójstwa Olgi doszło wieczorem, świadczył o tym strój nocny, który miała na sobie. To z kolei mogło oznaczać, że zabójca był osobą znaną starszej pani, może nawet z nią zaprzyjaźnioną.

W trzecim odcinku drugiej serii programu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” Grażyna Biskupska i zaproszeni przez nią eksperci jeszcze raz prześledzą tę historię. Opowiedzą o śledztwie, które pozwoliło ustalić, kogo Olga darzyła tak głębokim zaufaniem, że wpuściła go do domu w późnych godzinach wieczornych.

Premierowa emisja trzeciego odcinka drugiej serii o prawdziwych zbrodniach „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” odbędzie się w poniedziałek, 15 listopada br. o godzinie 22:00 w kanale CBS Reality. Na premierowe odcinki stacja serii zaprasza w każdy poniedziałek o godzinie 22:00 (więcej tutaj).
 
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek


„Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” - sezon 2., emisja w poniedziałki o godz. 22:00 w CBS Reality.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...