reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 13.11.2021

dodano: 2021-11-12 16:02
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu WTA Finals: Aryna Sabalenka – Iga Świątek. Transmisje live z eliminacji piłkarskich Mistrzostw Świata 2022 w Polsacie i Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

14:00 Rugby: Autumn Nations Series: 
Szkocja – RPA

16:15 Rugby: Autumn Nations Series: 
Irlandia – Nowa Zelandia

21:00 Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Faza grupowa

23:00 Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Faza grupowa

02:30 (so/nd) Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Aryna Sabalenka – Iga Świątek

04:30 (so/nd) Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Faza grupowa
 
CANAL+ Sport 2

20:30 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Las Palmas – Real Saragossa

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Utah Jazz – Miami Heat
 
Eleven Sports 1

16:00 Formuła 1: Grand Prix Sao Paulo:
2. sesja treningowa 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica

20:30 Formuła 1: Grand Prix Sao Paulo:
Sprint kwalifikacyjny
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eurosport 1

08:40 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Program dowolny solistek

11:35 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Program dowolny solistów

14:00 Sambo: Mistrzostwa Świata, Taszkient:
Dzień 2

16:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lech/Zuers:
Slalom równoległy kobiet
 
Eurosport 2

14:30 Trójbój siłowy: Mistrzostwa Świata, Stavanger:
Zawody

 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Dubaj:
3. runda

19:00 Golf: PGA Tour, Houston:
3. runda
 
nSport+

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Gran Canaria – TD Systems Baskonia

 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Norwegia – Łotwa

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Czarnogóra – Holandia


 
Polsat Sport Premium 2

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Walia – Białoruś




 
Polsat Sport Premium 3

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Belgia – Estonia





 
Polsat Sport

04:20 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Program dowolny par sportowych

06:20 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Taniec dowolny

06:40 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Program dowolny solistek

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
 GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów – Projekt Warszawa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – LUK Lublin

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Francja – Kazachstan

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Phoenix: 
David Benavidez – Kyrone Davis
 
Polsat Sport Extra

11:35 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Program dowolny solistów

14:10 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Biegi na 500 m kobiet

15:05 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Biegi na 1500 m mężczyzn

15:55 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Biegi na 1000 m kobiet

16:40 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

17:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Bieg drużynowy kobiet

17:50 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – PGE Spójnia Stargard

21:00 Tenis: ATP Finals, Mediolan:
Finał singla

23:00 Sporty walki: UFC Fight Night: 
Max Holloway – Yair Rodriguez
 
Polsat Sport Fight

22:00 Sporty walki: UFC Fight Night: 
Max Holloway – Yair Rodriguez





 
Polsat Sport News

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Bośnia i Hercegowina – Finlandia

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Turcja – Gibraltar

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – Stal Nysa
 
Sportklub

06:45 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 1

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
HDI Sigorta Afyon Belediye – Petkim Spor

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Türk Telekom – Frutti Extra Bursaspor

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Darüşşafaka Tekfen – Bahçeşehir Koleji

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Club Joventut Badalona – Casademont Zaragoza

03:35 (so/nd) Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 2
 
TVP Sport

10:30 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
GKS Katowice – Czarni Sosnowiec
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

12:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
MMTS Kwidzyn – Torus Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Piotr Dębowski, Artur Siódmiak

15:00 Rugby: Rugby Europe Trophy 2021/22: 
Polska – Niemcy
Komentarz: Robert Grzędowski, Maciej Powała-Niedźwiecki

17:30 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Motor Lublin – Wisła Puławy
Komentarz: Tomasz Jasina, Bartosz Jurkowski

19:45 Boks: PZB Suzuki Boxing Night 9:
Gala
Komentarz: Kacper Bartosiak, Maciej Miszkiń

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Phoenix: 
David Benavidez  – Kyrone Davis
Komentarz: Piotr Jagiełło

 


Viaplay

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
Bayern Monachium – VfL Wolfsburg

14:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Malawi – Kamerun

14:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Zambia – Mauretania

14:00 Rugby: Autumn Nations Series: 
Włochy – Argentyna

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
AS Roma – ACF Fiorentina

14:30 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League:
Tottenham Hotspur – Arsenal FC
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
MT Melsungen – TVB 1898 Stuttgart

17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Gwinea Równikowa – Tunezja

17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Liberia – Nigeria

17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Wyspy Zielonego Przylądka – Republika Środkowoafrykańska

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
Füchse Berlin – SC Magdeburg
Komentarz: Tomasz Górski

18:30 Rugby: Autumn Nations Series: 
Anglia – Australia

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
New Jersey Devils – Boston Bruins
Komentarz: Piotr Chłystek, Andrzej Kulasek

20:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Wybrzeże Kości Słoniowej – Mozambik

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Buffalo Sabres – Toronto Maple Leafs

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Columbus Blue Jackets – New York Rangers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Detroit Red Wings – Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Ottawa Senators – Pittsburgh Penguins

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Tampa Bay Lightning – Florida Panthers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Winnipeg Jets – Los Angeles Kings

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Carolina Hurricanes – St. Louis Blues

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Dallas Stars – Philadelphia Flyers

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Nashville Predators – Arizona Coyotes

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Colorado Avalanche – San Jose Sharks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Seattle Kraken – Minnesota Wild

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Vegas Golden Knights – Vancouver Canucks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...