reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Šlágr planuje start Šlágr Originál

dodano: 2021-11-11 12:57 | aktualizacja: 2021-11-12 17:12
autor: RO | źródło: parabola.cz

Slagr Premium HD Grupa telewizyjna Šlágr może uruchomić kolejne kanały tematyczne. Firma Československá Muzika uzyskała na Słowacji licencję na nadawanie nowego kanału Šlágr Originál ("Šláger Originál"). Zezwolenie wydał tamtejszy regulator mediów RVR (Rada pro vysílání a retransmisi).

Šlágr Muzika (Šláger Muzika)
Slagr Muzika (Slager Muzika)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To trzeci licencjonowany kanał tego nadawcy na Słowacji. Wcześniej otrzymał licencję dla swoich stacji Šlágr Premium i Šlágr Muzika, które już nadaje. Podczas gdy pierwsza jest przeznaczona dla platform płatnej telewizji, to drugą można odbierać bezpłatnie w emisji naziemnej. Stacja Šlágr Muzika jest emitowana w DVB-T2 przez multipleks nr 24 operatora Digital Broadcasting. Stacja Šlágr 2, która jest licencjonowana w Czechach, nadal działa na rynkach czeskim i słowackim.

Z końcem października br. zakończyła się emisja stacji telewizyjnej Šlágr w przekazie naziemnym. Była to jedyna platforma dystrybucyjna, na której ten kanał nadawano. Od lipca wszyscy inni operatorzy oferują odbiorcom inny kanał - Slagr Muzika.

Nowo licencjonowana stacja Šláger Originál w pełni skoncentruje się na dodatkowej transmisji, oferując produkty za pośrednictwem ekranu telewizora. Grupą docelową mają być widzowie w wieku od 15 do 54 lat. W telesprzedaży powinna dominować oferta z nagraniami utworów muzycznych, a także reklamy produktów i usług dla gospodarstwa domowego, hobby, sportu, zdrowia, kultury, podróżowania i innych obszarów zdrowego stylu życia.

Šlágr Originál ma nadawać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w językach słowackim i czeskim. Stacja będzie docierać do widzów w systemie DVB-T/DVB-T2 w Czechach oraz drogą satelitarną.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...