reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Šlágr planuje start Šlágr Originál

dodano: 2021-11-11 12:57 | aktualizacja: 2021-11-12 17:12
autor: RO | źródło: parabola.cz

Slagr Premium HD Grupa telewizyjna Šlágr może uruchomić kolejne kanały tematyczne. Firma Československá Muzika uzyskała na Słowacji licencję na nadawanie nowego kanału Šlágr Originál ("Šláger Originál"). Zezwolenie wydał tamtejszy regulator mediów RVR (Rada pro vysílání a retransmisi).

Šlágr Muzika (Šláger Muzika)
Slagr Muzika (Slager Muzika)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To trzeci licencjonowany kanał tego nadawcy na Słowacji. Wcześniej otrzymał licencję dla swoich stacji Šlágr Premium i Šlágr Muzika, które już nadaje. Podczas gdy pierwsza jest przeznaczona dla platform płatnej telewizji, to drugą można odbierać bezpłatnie w emisji naziemnej. Stacja Šlágr Muzika jest emitowana w DVB-T2 przez multipleks nr 24 operatora Digital Broadcasting. Stacja Šlágr 2, która jest licencjonowana w Czechach, nadal działa na rynkach czeskim i słowackim.

Z końcem października br. zakończyła się emisja stacji telewizyjnej Šlágr w przekazie naziemnym. Była to jedyna platforma dystrybucyjna, na której ten kanał nadawano. Od lipca wszyscy inni operatorzy oferują odbiorcom inny kanał - Slagr Muzika.

Nowo licencjonowana stacja Šláger Originál w pełni skoncentruje się na dodatkowej transmisji, oferując produkty za pośrednictwem ekranu telewizora. Grupą docelową mają być widzowie w wieku od 15 do 54 lat. W telesprzedaży powinna dominować oferta z nagraniami utworów muzycznych, a także reklamy produktów i usług dla gospodarstwa domowego, hobby, sportu, zdrowia, kultury, podróżowania i innych obszarów zdrowego stylu życia.

Šlágr Originál ma nadawać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w językach słowackim i czeskim. Stacja będzie docierać do widzów w systemie DVB-T/DVB-T2 w Czechach oraz drogą satelitarną.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...