reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Bez tabu” 2 w kanale TVN Style

dodano: 2021-11-12 06:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery

TVN Style „Bez tabu” W sobotę, 13 listopada br. o godz. 23:05 w kanale TVN Style wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu programu „Bez tabu”. Jego prowadzącą jest Agata Młynarska. Jak zapowiada nadawca, czas na orgazm. Tym razem pod dziennikarską lupę Agata Młynarska weźmie temat, który dotyczy nas wszystkich, a jednak w dalszym ciągu boimy się bądź nie potrafimy rozmawiać o nim otwarcie i bez ogródek. Pożycie intymne, alkowa, sprawy łóżkowe - istnieje wiele określeń i eufemizmów dotyczących sfery seksualnej naszego życia. Agata Młynarska rozpocznie dyskusję o niej wprost i „bez tabu”.

TVN Style „Bez tabu”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Intymność to temat, który nadal budzi kontrowersje, a u co wrażliwszych osób wywołuje rumieniec na twarzy. W szkołach brakuje edukacji seksualnej, a rodzice nie zawsze wiedzą jak rozmawiać o niej z dziećmi, w efekcie czego źródłem informacji staje się internet. Jednak to, co możemy tam znaleźć, przyprawia o gęsią skórkę. Dlatego wraz z Agatą Młynarską zapraszamy na program, w którym o seksie porozmawiamy mądrze i bez tabu. Postawimy na rzetelność i fachową wiedzę, a do dyskusji zaprosimy najwybitniejszych ekspertów: seksuologów, psychologów i lekarzy. Zmierzymy się z najważniejszymi zagadnieniami w sferze intymnej. Dowiemy się dlaczego warto walczyć o kobiece prawo do orgazmu, pochylimy się nad stanem edukacji seksualnej w polskich szkołach, sprawdzimy z jakimi wyzwaniami w alkowie mierzą się osoby niepełnosprawne i pokażemy, że „kochać to nie znaczy zawsze to samo” - zapowiada nadawca.

W pierwszym odcinku drugiego sezonu wszystko o kobiecym orgazmie. Niby powiedziano o nim wszystko, a jednak nadal jest owiany tajemnicą. Agata Młynarska w kobiecym kręgu - psycholożek, seksuolożek, psychoterapuetek, pedagożki i seks trenerki, bez skrępowania i z wielką radością porozmawia o kobiecych przyjemnościach. Dlaczego warto się masturbować? Jak obudzić w sobie czułość do samej siebie? - Kobiety z całego świata, obcinajcie paznokcie i do dzieła - zachęca nadawca (więcej tutaj).
 
Agata Młynarska w programie „Bez tabu”, foto: TVN Discovery
Agata Młynarska w programie „Bez tabu”, foto: TVN Discovery
Agata Młynarska w programie „Bez tabu”, foto: TVN Discovery
Agata Młynarska w programie „Bez tabu”, foto: TVN Discovery
Agata Młynarska (w środku) i uczestniczki programu „Bez tabu”, foto: TVN Discovery
Agata Młynarska (w środku) i uczestniczki programu „Bez tabu”, foto: TVN Discovery


„Bez tabu” - sezon 2., emisja w soboty (od 13 listopada 2021 roku) o godz. 23:05 w TVN Style.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...