reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 14.11.2021

dodano: 2021-11-13 11:43 | aktualizacja: 2021-11-13 22:56
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacji Mistrzostw Świata 2022Portugalia – Serbia. Transmisje live z ATP Finals tylko w Polsacie, w tym mecz Danił Miedwiediew - Hubert Hurkacz.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:15 Rugby: Autumn Nations Series: 
Walia – Fidżi

21:00 Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Faza grupowa

23:00 Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Faza grupowa

02:30 (so/nd) Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Faza grupowa

04:30 (so/nd) Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Faza grupowa
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Ibiza – UD Almeria

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers – San Antonio Spurs
 
Eleven Sports 1

16:00 Formuła 1: Grand Prix Sao Paulo:
Parada kierowców

18:00 Formuła 1: Grand Prix Sao Paulo:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

16:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Ibiza – UD Almeria

 
Eurosport 1

13:20 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Tabor:
Wyścig elity kobiet

14:45 Kolarstwo przełajowe: Puchar Świata, Tabor:
Wyścig elity mężczyzn

16:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lech/Zuers:
Slalom równoległy mężczyzn
 
Eurosport 2

14:00 Sambo: Mistrzostwa Świata, Taszkient:
Dzień 3

 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Dubaj:
Finał

19:00 Golf: PGA Tour, Houston:
Finał
 
nSport+

14:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Piast Gliwice – Dreman Futsal Opole Komprachcice

16:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Ibiza – UD Almeria

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
FC Barcelona – Valencia BC
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Chorwacja – Rosja

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Armenia – Niemcy

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Portugalia – Serbia

 
Polsat Sport Premium 2

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Słowenia – Cypr

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Macedonia Północna – Islandia


 
Polsat Sport Premium 3

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Liechtenstein – Rumunia





 
Polsat Sport

05:20 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Tokio:
Pokazy mistrzów

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki – Jastrzębski Węgiel

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Hiszpania – Szwecja

 
Polsat Sport Extra

11:30 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Faza grupowa (debel)
Nikola Mektic/Mate Pavic - Kevin Krawietz/ Horia Tecau

14:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Faza grupowa (singiel)
Danił Miedwiediew - Hubert Hurkacz
Komentarz: Tomasz Lorek, Dawid Olejniczak

18:30 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Faza grupowa (debel)
Marcel Granollers/Horacio Zeballos - Ivan Dodig /Filip Polasek

21:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Faza grupowa (singiel)
Alexander Zverev - Matteo Berrettini
 
Polsat Sport Fight

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS 1962 Jastrzębie – Skra Częstochowa

17:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Bieg na dochodzenie mężczyzn
 
Polsat Sport News

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Walencji:
Wyścig

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Walencji:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Walencji:
Wyścig

14:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Bieg na 500 m mężczyzn

15:05 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Bieg na 1500 m kobiet

15:55 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Bieg na 1000 m mężczyzn

16:40 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – Trefl Sopot

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grot Budowlani Łódź – Developres Bella Dolina Rzeszów
 
Sportklub

09:30 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 3

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Urbas Fuenlabrada – Real Madryt
Komentarz: Radosław Spiak

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Fenerbahçe Beko – Yukatel Merkezefendi Belediyesi
Komentarz: Piotr Wesołowicz

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Niners Chemnitz – Bayern Monachium
Komentarz: Jakub Ryś
 
TVP Sport

12:30 Jeździectwo: Cavaliada Warszawa:
Grand Prix
Komentarz: Jarosław Idzi

15:00 Koszykówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Turcja – Polska
Komentarz: Ryszard Łabędź

17:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Energa MKS Kalisz – MKS Zagłębie Lubin
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik

20:00 Hokej na lodzie kobiet: Kwalifikacyjny Igrzysk Olimpijskich: 
Norwegia – Polska
Komentarz: Patryk Rokicki, Aleksandra Berecka

 


Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Adam Drygalski

13:30 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League: 
Everton FC – Manchester United

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
THW Kiel – TSV Hannover-Burgendorf
Komentarz: Mateusz Juza

14:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Madagaskar – Tanzania
Komentarz: Dawid Król, Marcin Kupczak

14:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Zimbabwe – Etiopia

14:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Demokratyczna Republika Konga – Benin

14:00 Rugby: Autumn Nations Series: 
Francja – Gruzja

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
Inter Madiolan – Hellas Werona

16:00 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League:
Manchester City – Chelsea FC 
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Mali – Uganda

20:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Ghana – Republika Południowej Afryki
Komentarz: Marcin Borzęcki

20:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Senegal – Kongo
Komentarz: Piotr Domagała

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Ottawa Senators – Calgary Flames

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Boston Bruins – Montreal Canadiens

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
New York Rangers – New Jersey Devils

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
St. Louis Blues – Edmonton Oilers

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Washington Capitals – Pittsburgh Penguins

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Anaheim Ducks – Vancouver Canucks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...