reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Czarna owca” w ofercie serwisu Player

dodano: 2021-11-15 04:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

Agora Next Film TVN „Czarna owca” Od piątku, 10 grudnia br. użytkownicy należącego do TVN serwisu VOD Player będą mogli oglądać polski film „Czarna owca”. Producentem filmu jest TVN (Discovery), a dystrybutorem jest Next Film z grupy Helios (Agora). W obsadzie znaleźli się Magdalena Popławska, Agata Różycka, Anna Cieślak, Anna Smołowik, Paulina Puślednik, Edyta Bełza, Katarzyna Chojnacka, Elisabeth Duda, Justyna Litwic, Natalia Sierzputowska, Natalia Ulicki, Elżbieta Jodłowska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Arkadiusz Jakubik. Reżyserem filmu jest Aleksander Pietrzak, autorem scenariusza Bartosz Kozera, a za zdjęcia odpowiadał Mateusz Pastewka.

Agora Next Film TVN „Czarna owca”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czasem jedno słowo niesie za sobą lawinę konsekwencji, a jedna decyzja jest w stanie zaważyć na dalszym losie naszych najbliższych. „Czarna owca” to komediodramat o współczesnej rodzinie, w której każdy wystawiany jest na próbę. Filmowa rodzina Gruzów znajduje się na życiowym zakręcie. Czy uda im się odnaleźć drogę do szczęścia?

Magdalena (w tej roli Magdalena Popławska), nauczycielka w katolickim liceum, ukrywa przed wszystkimi fakt, że woli kobiety, Arkadiusz (Arkadiusz Jakubik) - jej mąż - od dłuższego czasu nie może znaleźć pracy, a Tomasz (Kamil Szeptycki) - popularny youtuber - kieruje się głównie swoim interesem. Problemy się zaczynają, kiedy zmęczona życiem w ukryciu Magdalena postanawia iść za głosem serca, uruchamiając lawinę kolejnych zdarzeń. Joanna (Agata Różycka) zrywa z Tomaszem, dziadek Walenty (Włodzimierz Press) znika, a Arkadiusz ma problem z posklejaniem rzeczywistości na nowo. Gdy w końcu tłumione od lat kryzysy, konflikty i pragnienia eksplodują, każdy zaczyna żyć na własny rachunek. A przynajmniej tak mu się wydaje. Czy każdy z bohaterów odnajdzie swój własny sposób na szczęście?

„Czarna owca” to najnowsza produkcja fabularna TVN Grupa Discovery. Reżyserem jest Aleksander Pietrzak („Juliusz” i „Mocna kawa wcale nie jest taka zła”), autorem zdjęć Mateusz Pastewka („Juliusz”), scenarzystą Bartosz Kozera („Pod powierzchnią”), a kierownikiem produkcji Krzysztof Łojan („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”). Producentem filmu jest Anna Waśniewska-Gill („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”), a producentem wykonawczym Rafał Ulicki.

Film „Czarna owca” będzie można oglądać od piątku, 10 grudnia br. w Playerze.

Dodajmy, że film „Czarna owca” pojawił się w kinach w piątek, 13 sierpnia 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Agata Różycka na plakacie promującym kinową emisję filmu „Czarna owca”, foto: Agora
Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Agata Różycka na plakacie promującym kinową emisję filmu „Czarna owca”, foto: Agora


„Czarna owca” - emisja (od 10 grudnia 2021 roku) w serwisie Player.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...