reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 16.11.2021

dodano: 2021-11-15 11:23 | aktualizacja: 2021-11-16 17:59
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacji Mistrzostw Świata 2022: Argentyna – Brazylia. Transmisje live z ATP Finals tylko w Polsacie Sport, w tym mecz Huberta Hurkacza.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:00 Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Paula Badosa - Garbine Muguruza
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

23:00 Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Krejcikova B. / Siniakova K. - Melichar-Martinez N./Schuurs D. 
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

02:30 (wt/śr) Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Anett Kontaveit - Maria Sakkari
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

04:30 (wt/śr) Tenis: WTA Finals, Guadalajara:
Aoyama S./Shibahara E. - Hsieh S-W./Mertens E.
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik
 
Eurosport 1

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Europejska EHF: 
Orlen Wisła Płock – Füchse Berlin

 
nSport+

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: 
JDA Dijon Basket – Unicaja Baloncesto

 
Polsat Sport Premium 1

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Czechy – Estonia




 
Polsat Sport Premium 2

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Bośnia i Hercegowina – Ukraina




 
Polsat Sport Premium 3

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Finlandia – Francja




 
Polsat Sport Premium 4

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Czarnogóra – Turcja




 
Polsat Sport

11:30 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Faza grupowa debla
N. Mektić/ M. Pavić - M. Grannolers/H. Zeballos

14:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Faza grupowa singla
Daniił Miedwiediew - Alexander Zverev 

18:000 Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV: 
OK Mladost Brčko – PGE Skra Bełchatów

21:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Faza grupowa singla
Jannik Sinner - Hubert Hurkacz 
Aktualizacja: Matteo Berrettini wycofał się
 
Polsat Sport Extra

18:30 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Faza grupowa debla
K. Krawietz/ H. Tecau - I. Dodig/F. Polasek

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Holandia – Norwegia

 
Polsat Sport Fight

20:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów IIHF: 
ZSC Lions Zurich – Rögle BK

 
Polsat Sport News

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Enea Zastal BC Zielona Góra

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Walia – Belgia
 
TVP Sport

14:00 Snooker: Champion of Champions: 
Neil Robertson – Mark Williams
Komentarz: Sara Kalisz, Daniel Holoyda

17:30 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy U-21: 
Polska – Łotwa
Komentarz: Michał Zawacki, Andrzej Strejlau

20:00 Snooker: Champion of Champions: 
Dzień 2
Komentarz: Piotr Dębowski, Marek Zubrzycki

21:35 Snooker: Champion of Champions: 
Dzień 2

00:30 (wt/śr) Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Argentyna – Brazylia
Komentarz: Maciej Iwański, Bartłomiej Rabij

02:30 (wt/śr) (2. połowa) Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Chile - Ekwador
Komentarz: Aleksander Roj

 


Viaplay

14:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Egipt – Gabon

14:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Libia – Angola

14:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Mozambik – Malawi

14:00 Snooker: Champion of Champions: 
Neil Robertson - Mark Williams

17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Algieria – Burkina Faso
Komentarz: Dawid Król

17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Liberia – Republika Środkowoafrykańska

17:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Nigeria – Wyspy Zielonego Przylądka
Komentarz: Piotr Domagała

20:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Kamerun – Wybrzeże Kości Słoniowej
Komentarz: Marcin Borzęcki, Marcin Kupczak

20:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Maroko – Gwinea

20:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Mauretania – Gwinea Równikowa

20:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Tunezja – Zambia
Komentarz: Dawid Szymczak

20:00 Snooker: Champion of Champions: 
Dzień 2

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers – New York Islanders

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – Ottawa Senators

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers – Montreal Canadiens

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers – Calgary Flames

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins – Buffalo Sabres

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Nashville Predators

02:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild – San Jose Sharks

02:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues – Arizona Coyotes

02:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets – Edmonton Oilers

02:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars – Detroit Red Wings

04:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks – Washington Capitals

04:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Carolina Hurricanes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...