reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-09-26 - 2022-09-27

Rajd Barbórka: Kryterium Asów na Karowej w TVN Turbo [wideo]

dodano: 2021-11-12 20:31
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Grupa Discovery

Rajd Barbórka TVN Turbo Ogólnopolskie Kryterium Asów na Karowej to tradycyjne zwieńczenie rywalizacji w 59. Rajdzie Barbórka 2021. O statuetkę Pani Karowej powalczą najlepsze załogi w najszybszych samochodach, gwarantujące najwyższy poziom emocji i adrenaliny. To wszystko będzie można zobaczyć na ekranach telewizorów, w relacji na żywo w kanale TVN Turbo.

TVN Grupa Discovery
Rajd Barbórka TVN Turbo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O możliwie najwyższą jakość przekazu i komentarza zadba zespół składający się z blisko 150 osób. Do realizacji sygnału użytych zostanie ponad 20 kamer, w tym rejestrujące obraz z drona oraz z wnętrza rajdowych maszyn. Obraz dopełnią dane telemetryczne pokazujące między innymi prędkość oraz przeciążenia, jakim podlegają kierowcy i piloci wspinający się po krętej kostce na ulicy Karowej.

Studio oraz rozmowy z gośćmi poprowadzi Adam Kornacki, w strefie serwisowej wywiady przeprowadzał będzie Grzegorz Duda, a o pierwsze reakcje na mecie zapyta Krystian Plato. Swoje stanowisko na starcie odcinka specjalnego będzie miał Patryk Mikiciuk, który sprawdzi, jak wyglądają ostatnie sekundy przed wciśnięciem pedału gazu.Prawdziwi fani rajdów samochodowych będą mieli okazję przyjrzeć się także rywalizacji w Barbórce Legend. Tę część Kryterium Karowa skomentuje Krystian Plato, a bezpośredni przekaz będzie można śledzić na kanale YouTube oraz Facebooku TVN Turbo od godz. 17:15.

4 grudnia (sobota)

18:15 Kryterium Asów na Karowej, TVN Turbo


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...