reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kolejne kanały w pakiecie Telekom Srbija

dodano: 2021-11-15 15:35
autor: RO | źródło: parabola.cz/investitor.me

Telekom Srbija Telekom Srbija nadal pracuje nad kompletacją oferty platformy DTH dla Macedonii Północnej, którą będzie dystrybuować na satelicie Astra 3B (23,5°E). Dodatkowe stacje telewizyjne pojawiły się w multipleksie DVB-S2 z częstotliwości 11,895 GHz, pol. V. Przez kilka dni większość usług była niedostępna, ale wraz ze wznowieniem transmisji, dodano kolejne.

Mtel/Telekom Srbija
Mtel - usługa Telekom Srbija


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serbski operator telekomunikacyjny na aktywowanym transponderze z 11,895V oferuje macedońskie stacje publiczne MRT 1, MRT 2, MRT 3, MRT 4, MRT 5 i Sobraniski kanal oraz prywatne stacje telewizyjne Nasza TV, RTV21 M, TV 24 i Klan Macedonia. Nowościami są (także prywatne) Sitel Televizija, Telma, Alfa TV, Alsat-M i Kanal 5. Wszystkie zaszyfrowane w systemie dostępu warunkowego Nagra MA.

Komercyjny start usługi DTH od serbskiego Telekomu ma nastąpić do końca 2021 roku. Zauważmy, że testowany pakiet składa się już z 15 kanałów telewizyjnych dla abonentów w Macedonii Północnych. Są to wyłącznie stacje krajowe o charakterze ogólnym lub informacyjnym.

Parametry techniczne:
Astra 3B (23,5°E)
tp. 210 (11,895 GHz, pol. V, SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK)
Kodowanie: Nagra MA

Dyrektor generalny Telekom Srbija, Vladimir Lučić, powiedział dla telewizji TV Prva, że 16 listopada br. otworzy pierwszy swój oddział w centrum Skopje. - Zaczniemy od telewizji satelitarnej, a w marcu czy kwietniu zaczniemy też od telefonii mobilnej w Macedonii Północnej.

Ponadto w pierwszym kwartale 2022 r. planowane jest otwarcie oddziałów serbskiego Telekomu w Niemczech i Szwajcarii, ale czy to nastąpi, zależy od sytuacji epidemiologicznej w tych krajach.

Źródło: parabola.cz  investitor.me 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...