reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Motoryzacja w grudniu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-11-12 21:00 | aktualizacja: 2021-11-17 00:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W grudniu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Autostrada 401” (sezon 4.), „Łowcy samochodów z Australii” i „Ciężarówką po bezdrożach Australii” (sezon 3.).

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Autostrada 401” 4 („Heavy Rescue: 401” 4)
emisja: od środy, 1 grudnia br. o 22:00

Dla Sonny'ego Subry to był trudny rok, w którym udowodnił, że zasłużył na wymarzoną pracę w ciężkim ratownictwie drogowym. Teraz podąża za nowym marzeniem, które ugruntuje jego życie w Kanadzie, ale też stworzy zupełnie nowe wyzwania. W Metro Truck Group zachodzą duże zmiany - po odejściu Kevina Richardsona nowy zespół musi przejąć najtrudniejsze operacje. Gary wciąż nie może dojść do siebie po bardzo niebezpiecznej sytuacji, jaką jego syn przeżył na autostradzie w poprzednim sezonie. W Windsor weteran Eric musi stawić czoła poważnym zmianom, kiedy firmę przejmują nowi właściciele. Andrew stawia na 21-letniego debiutanta z trudną przeszłością. Na autostradzie 401 szaleją burze i dziwne wypadki, zmuszając służby, ciężkie ekipy ratunkowe i drogowców do pracy na granicy możliwości, a zamknięcie drogi nie wchodzi w grę (więcej tutaj).

„Łowcy samochodów z Australii” („Aussie Car Hunters”)
emisja: od piątku, 3 grudnia br. o 22:00

GT i Dave, miłośnicy motoryzacji, wyruszają na wyprawę w poszukiwaniu porzuconych lub zapomnianych klasycznych samochodów i związanych z nimi pamiątek, które można kupić i odsprzedać z zyskiem. Podróżują przez wspaniałe krajobrazy zachodnioaustralijskich pustkowi, ale nie jest to wycieczka krajoznawcza - stawka jest wysoka, ponieważ obaj inwestują w to własne pieniądze. Sami decydują, które samochody kupić i ile na nie wydać. W kolejnych odcinkach znajdą i odrestaurują 20 klasycznych samochodów ze Stanów Zjednoczonych Ameryki, Japonii, Wielkiej Brytanii i Europy kontynentalnej.

„Ciężarówką po bezdrożach Australii” 3 („Outback Truckers” 3)
emisja: od poniedziałku, 13 grudnia br. o 22:00

Australijski Outback to jedne z ostatnich dzikich terenów na Ziemi - jest rozległy, nieokiełznany i wyjątkowo niedostępny. Kierowcy ciężarówek przemierzających ten piękny, ale trudny obszar dobrze wiedzą, że nie istnieje tu żaden łatwy sposób dostania się z punktu A do punktu B. Ich praca to brud, kurz, wertepy i czyhające na każdym kroku niebezpieczeństwa. Tylko najtwardsi i najbardziej wykwalifikowani kierowcy mogą przewozić wielkie ładunki przez to piekło na Ziemi. Ich misja: dostarczyć ładunek na miejsce i wrócić cało.
 
Ciężarówka Kenworth (na pierwszym planie) w programie „Autostrada 401”, foto: Viasat World
Ciężarówka Kenworth (na pierwszym planie) w programie „Autostrada 401”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...