reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Śnieżne przygody w grudniu w Cartoon Network

dodano: 2021-11-15 05:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network W grudniu br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Monster Beach” i „Jellystone!”, w ramach pasma „Świąteczna frajda!” takie produkcje jak „Craig znad Potoku”, „Totalna porażka: Przedszkolaki” i „Monster Beach”, w ramach pasma „Niesamowicie świąteczny tydzień z Gumballem” takie seriale jak „Niesamowity świat Gumballa” i „Kroniki Gumballa”, a w ramach pasma „Mroźne kino ze Scoobym” takie filmy jak „Scooby-Doo: Klątwa potwora z głębin jeziora”, „Scooby-Doo i meksykański potwór”, „Scooby-Doo i maska Błękitnego Sokoła”, „Scooby-Doo i potwór z Loch Ness” i „Scooby-Doo i Król Goblinów”.

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, zima w Cartoon Network to śnieżne przygody i świąteczne celebracje. W „Mroźnym kinie ze Scoobym” na widzów czekać będą pełnometrażowe filmy o młodych detektywach i psie Scoobym-Doo. W czasie przedświątecznym stacja przygotowała maratony „Niesamowicie świąteczny tydzień z Gumballem” i „Świąteczna frajda!” z odcinkami „Niesamowitego świata Gumballa”, „Kronik Gumballa”, „Craiga znad Potoku”, „Totalnej porażkki: Przedszkolaków” i „Monster Beach”. Stacja zaprasza też na premierę nowego serialu „Jellystone!” z kultowym misiem Yogi w roli głównej.

Grudzień 2021 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Świąteczna frajda!”:
emisja: w soboty i niedziele (od 4 grudnia br.) o 8:50
Premiera maratonu odbędzie się w sobotę, 4 grudnia br. o godzinie 8:50. Już od pierwszych dni grudnia br. Cartoon Network zaprasza na kolejny maraton hitowych kreskówek. W weekendowych pasmach emitowane będą odcinki seriali: „Craig znad Potoku” (więcej tutaj), „Totalna porażka: Przedszkolaki” (więcej tutaj) i „Monster Beach” (więcej tutaj). Na pierwszy weekend (4-5 grudnia br.) zapraszają bohaterowie serialu „Totalna porażka: Przedszkolaki”. To nie są zwykłe przedszkolaki: jako nastolatki brali udział w znanym reality show z serialu „Totalna porażka”. Twórcy postanowili pokazać ich losy właśnie w wieku przedszkolnym. Courtney, Bridgette, Gwen, Izzy, Noah i inni - nie zabraknie żadnych ważnych postaci. Kolejny weekend (11-12 grudnia br.) należeć będzie do Craiga Williamsa i jego przyjaciół. Główny bohater serialu „Craig znad Potoku” stwierdzi, że zima mu nie straszna, więc pozbędzie się czapki. Chłopiec weźmie też udział w konkursie jedzenia na czas. W następną sobotę i niedzielę (18-19 grudnia br.) na widzów czekać będzie „Monster Beach”. Dean i Jan spróbują zatrzymać wybuch wulkanu. A Doktor Knutt wymyśli napój, po którego wypiciu każdy będzie chciał zostać jego przyjacielem.

„Monster Beach”
emisja: codziennie (od 6 grudnia br.) o 15:20

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu odbędzie się w poniedziałek, 6 grudnia br. o godzinie 15:20. Widzowie Cartoon Network zdążyli już dobrze zapoznać się z bohaterami „Monster Beach”. Od kiedy rodzeństwo Jan i Dean przybyli na Wyspę Iki-Iki, ich wakacje stały się wyjątkowe. Wyspę zamieszkuje wiele przyjaznych potworków, które tak jak ludzie mają różne charaktery. Dzięki temu dzieci poznają zupełnie nowy wymiar zabawy. Surfowanie z czerwonym potworem Brainfreeze, podwodne perypetie z Amphibią, posiłki w stołówce Mad Madge - teraz to ich codzienność. W premierowych odcinkach po wyspie rozniesie się wieść o konkursie talentów, a potworki postanowią stworzyć zespół muzyczny. Jan i Dean zostaną menadżerami zespołu, ale muszą nauczyć się, jak pomagać innym w karierze. Wybuchowy doktor Knutt zezłości się na innych bohaterów i w ramach zemsty zmniejszy ich zaklęciem. Niestety przez przypadek pomniejszy również samego siebie. Teraz musi wrócić do własnego legowiska, by odwrócić czar. Niestety, jest ono bardzo daleko, a doktora Knutta czeka długa wyprawa.

„Jellystone!”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 27 grudnia br.) o 14:50

Premiera serialu odbędzie się w poniedziałek, 27 grudnia br. o godzinie 14:50 w Cartoon Network. Najpopularniejsze postaci Hannah-Barbera powracają w nowym serialu i odświeżonej wersji. Miś Yogi, który wcześniej mieszkał w parku Yellowstone, teraz razem z innymi bohaterami żyje w uroczym miasteczku Jellystone. Niektóre postaci z serialu spędzają czas w kawiarniach, inni gonią się po ulicach, a jeszcze inni latają na niebie. Misiowi Yogi towarzyszą przyjaciel miś Boo Boo i niedźwiedzica Cindy. Yogi jest bardzo pewny siebie. Pracuje jako lekarz i uważa, że jest najlepszy w całym szpitalu. Szkoda tylko, że zapomina o pacjentach. Boo Boo i Cindy sprowadzają go na ziemię. Cindy jest niezwykle mądra, a Boo Boo ma dobre serce. Razem tworzą trójkę nieoczywistych przyjaciół, ale to czyni ich przygody jeszcze ciekawszymi. Poza nimi w Jellystone mieszkają też psi tata i piesek Augie, burmistrz miasta Huckelberry i wiele innych słynnych postaci od wytwórni Hannah-Barbera.

„Niesamowicie świąteczny tydzień z Gumballem”:
„Niesamowity świat Gumballa”
emisja: codziennie (od 20 grudnia br.)

Premiera maratonu odbędzie się w poniedziałek, 20 grudnia br. o godzinie 6:00. Emisja odbywać się będzie codziennie do niedzieli, 26 grudnia br. przez całą dobę. Dla Gumballa, Anais i Darwina mroźne temperatury to nie problem w wymyślaniu nowych zabaw. Cartoon Network zaprasza na „Niesamowicie świąteczny tydzień z Gumballem”, podczas którego w ramach bożonarodzeniowych przygotowań odbędzie się emisja wybranych odcinków serialu ze wszystkich emitowanych dotychczas sezonów (więcej tutaj). W ramówce pojawi się mini seria „Kroniki Gumballa”, które są zestawieniem najlepszych momentów z całego serialu, a także opowiadają historię udziału bohaterów w szkolnych wyborach. W innym odcinku Gumball nieumyślnie skłóci Alana i Carmen. Teraz będzie musiał naprawić szkodę i pomóc im w pogodzeniu się. Na antenie pojawi się też historia pierwszego spotkania Nicole i Richarda - rodziców Gumballa. To spotkanie nie było romantyczną kolacją, a szalonym wydarzeniem. Odcinek odpowiada na pytanie, co stałoby się, gdyby Nicole dokonała innych wyborów (więcej tutaj).

„Mroźne kino ze Scoobym”:
emisja: codziennie (od 27 grudnia br.) o 8:20
Premiera filmów odbędzie się w poniedziałek, 27 grudnia br. o godzinie 8:20. Cartoon Network przygotowało maraton pełnometrażowych produkcji ze Scooby-Doo, Fredem, Daphne, Kudłatym i Velmą. Każdy film to ponad godzina zagadek, animowanych potworów i kreskówkowych gagów (więcej tutaj i tutaj). W „Scooby-Doo: Klątwa potwora z głębin jeziora” widzowie spotykają całą ekipę na wyjeździe do wujka Daphne. Nastolatki muszą znaleźć sposób, aby opłacić szkody, które swoją niefrasobliwością spowodowali Scooby i Kudłaty. Ale jak zwykle ich wyjazd zamienia się w poszukiwanie straszydeł, kiedy na miejscu odkrywają, że czeka na nich nierozwiązana, wieloletnia zagadka. Na antenie pojawi się także film „Scooby-Doo i meksykański potwór”. Tym razem bohaterowie wybiorą się do Meksyku, aby odwiedzić przyjaciela na Święto Zmarłych. W Meksyku to radosny festiwal i ekipa jest przekonana, że czekają ich super wakacje. Jednak straszy tam El Chupacabra: tylko gang detektywów może rozwikłać tajemnicę straszydła. W kolejne dni wyemitowane zostaną „Scooby-Doo i maska Błękitnego Sokoła” (więcej tutaj i tutaj), „Scooby-Doo i potwór z Loch Ness” (więcej tutaj), a także „Scooby-Doo i Król Goblinów” (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Monster Beach”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Monster Beach”, foto: WarnerMedia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...