reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bożonarodzeniowy klimat w grudniu w Boomerangu

dodano: 2021-11-17 07:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang W grudniu br. kanał telewizyjny Boomerang szczególnie poleca swoim widzom takie programy jak „Zwariowane Melodie: Kreskówki” („Bugs Bunny’s 24 Carrot Holiday Special”), „Tom i Jerry: Pomocnicy świętego Mikołaja” i „Krecio” („Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie”).

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ho ho ho! Jak zapowiada nadawca, w grudniu br. w Boomerangu pojawią się święty Mikołaj i bożonarodzeniowy klimat. Stacja zaprasza na emisję pełnometrażowej produkcji z kultowymi bohaterami, czyli „Tom i Jerry: Pomocnicy świętego Mikołaja”. W ramówce pojawi się także specjalny, świąteczny odcinek produkcji „Zwariowane Melodie: Kreskówki”. Na antenie Boomeranga będzie też emitowany nowy, premierowy serial „Krecio” - kontynuacja pełnometrażowego filmu „Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie”.

Grudzień 2021 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Zwariowane Melodie: Kreskówki”
emisja: w piątek, 3 grudnia br. o 13:00

Premiera i wyłączna emisja odbędzie się w piątek, 3 grudnia br. o godzinie 13:00. Boomerang zaprasza na produkcję specjalną „Bugs Bunny’s 24 Carrot Holiday Special”: to kilka unikatowych odcinków przygód każdego z głównych bohaterów „Zwariowanych Melodii”. Nie zabraknie więc odcinka o Króliku Bugsie i myśliwym Elmerze, diable tasmańskim Tazie, ptaszku Tweetym i kocie Sylwestrze, Kaczorze Daffym i Prosiaku Porkym czy strusiu Pędziwiatrze i Kojocie E. Wilusiu. Widzów powita Królik Bugs, który odpoczywa przy świątecznym drzewku - ale zamiast wsuwać bożonarodzeniowe przysmaki, wciąż chrupie marchewkę. W jednym z odcinków święty Mikołaj stracił sympatię elfów i nie nadąża z samodzielnym robieniem prezentów. Kaczor Daffy i Prosiak Porky postanawiają zmienić tę sytuację i pomóc Mikołajowi. Jak zwykle Kaczor Daffy namawia Porky’ego, aby wyruszył z nim na przygodę. Diabeł tasmański Taz postanawia, że czas spróbować świątecznych zwyczajów. Wyrusza ze swojego domu w ciepłej Tasmanii, aby kolędować od drzwi do drzwi. Okaże się, że nie jest to takie łatwe, jak mu się wydawało (więcej tutaj).

„Tom i Jerry: Pomocnicy świętego Mikołaja”
emisja: w niedzielę, 5 grudnia br. o 10:00

Premiera i wyłączna emisja odbędzie się w niedzielę, 5 grudnia br. o godzinie 10:00. Wśród wszystkich kultowych bohaterów celebrujących zimowe święta nie mogło zabraknąć Toma i Jerry’ego. Oni nie przegapią żadnej okazji, żeby kontynuować swoje gonitwy - nawet Bożego Narodzenia. W pełnometrażowej produkcji „Tom i Jerry: Pomocnicy świętego Mikołaja” widzowie spotykają tych bohaterów w nieco innym otoczeniu. Myszka Jerry i jego mysi kolega, Taffy, szczęśliwie mieszkają na Biegunie Północnym i pomagają świętemu Mikołajowi. Wszystko jest dobrze do momentu, kiedy przybywa tam kot Tom - państwo Mikołajowie wyratowali go z opresji, ale nie wiedzieli, że będzie psocił tak dużo, aby skutecznie pokrzyżować szyki zabawy Jerry’emu i Taffy’emu. Pomimo różnic razem zapobiegną zniszczeniu świąt Bożego Narodzenia. Tom i Jerry połączą siły, aby uratować Boże Narodzenie (więcej tutaj).

„Krecio”
emisja: codziennie (od 13 grudnia br.) o 15:00

Premiera serialu odbędzie się w poniedziałek, 13 grudnia br. o godzinie 15:00. Jeszcze niedawno Mistrz Krecio ocalił Krecie Miasto przed złowieszczym Ogrodnikiem. Teraz jest bohaterem i najsłynniejszym krecikiem, a Magiczna Księga Reggie jest jego najlepszym przyjacielem. Głównemu bohaterowi towarzyszy także super mądra Dotty, która zawsze służy wiedzą. Muszą pilnować Reggiego - chce go złapać niecny Ogrodnik. Mieszkańcy miasta wyznaczyli bohaterskiego Krecia, aby chronił ich przed złośnikami. Już w pierwszym odcinku mieszkańcom miasta wydarzy się zaskakująca rzecz. Z góry spadło na nich przedziwne urządzenie. Ludzie nazywają to telefonem komórkowym. Kreciki chcą dowiedzieć się, jak działa ten dziwny przedmiot i dlaczego rzuca na nich dziwne zaklęcie. Krecio weźmie udział w konkursie jedzenia pikantnych rzeczy, ale Reggie przez przypadek ożywi wielką paprykę i postaci będą musiały odwrócić niefortunny czar. Krecio wpadnie też na pomysł sklonowania samego siebie. Jest przekonany, że to ułatwi wykonywanie obowiązków. Ale stworzy niezłe zamieszanie, które będzie musiał odkręcić.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...