reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

WP Pilot na Fire TV Stick 4K Max i Fire TV Stick

dodano: 2021-11-17 17:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WP/satkurier.pl

WP Pilot donut pączek Od 17 listopada br. telewizja online WP Pilot jest dostępna na nowych międzynarodowych wersjach urządzeń Amazon – Fire TV Stick 4K Max oraz Fire TV Stick (Full HD). Aplikacja WP Pilot na Fire TV umożliwia użytkownikom WP Pilota oglądanie ponad 100 kanałów i transmisji na żywo w ramach subskrypcji – bez instalacji antenowej, podpisywania umowy i długoterminowych zobowiązań. Wystarczy jedynie łącze internetowe od dowolnego dostawcy.

WP
Amazon Fire TV WP Pilot


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Kocham innowacje i uważam, że jako WP Pilot musimy być pierwsi wszędzie tam, gdzie jest aktywny nasz użytkownik. Dlatego bardzo się cieszę że usługa Fire TV jest już dostępna dla polskich widzów serwisów streamingowych i że WP Pilot jest od samego początku częścią tego projektu w Polsce – mówi Marcin Malicki, prezes WP Pilot.

WP Pilot jest obecnie dostępny na takich systemach i urządzeniach, jak: Android, iOS, Samsung Smart TV (Tizen), LG Smart TV (WebOS), Android TV, Google Cast (Chromcast), AirPlay, Windows, Xbox, przeglądarki internetowe, a teraz także na Fire TV.

W ofercie WP Pilot znajduje się ponad 100 kanałów, m.in. ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 kanałów jest dostępnych w darmowym pakiecie (z reklamami). Dostępne pakiety to: Starter Plus za 14,99 zł, Podstawowy za 29,99 zł i Maxi za 49,99 zł (opłata dotyczy 30 dni). Dostępne są również pakiety z Eleven Sports oraz kilka innych opcji.

Więcej na temat urządzeń Fire TV Stick 4K Max oraz Fire TV Stick (Full HD) można przeczytać pod tym linkiem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...