reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Box Go z filmem „Śniegu już nigdy nie będzie”

dodano: 2021-11-18 13:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Kino Świat Bayerischer Rundfunk BR Arte „Śniegu już nigdy nie będzie” Widzowie usługi VOD Polsat Box Go (dawniej Ipla i Cyfrowy Polsat Go) mogą już oglądać polsko-niemiecki film „Śniegu już nigdy nie będzie”. Producentami filmu są Lava Films i Match Factory Productions, koproducentami Mazowiecki i Warszawski Fundusz Filmowy, Kino Świat, DI Factory, Bayerischer Rundfunk (BR) i Arte, współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF), Film und Medienstiftung NRW, Deutscher Filmförferfonds, Medienboard Berlin Brandenburg, Polsko-Niemiecki Fundusz Filmowy, Cinecopro Award i Amsterdam Post Lab, agent sprzedaży to The Match Factory, dystrybutor w Polsce - Kino Świat.

Kino Świat Bayerischer Rundfunk BR Arte „Śniegu już nigdy nie będzie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pewnego mglistego poranka w mieście pojawia się on - atrakcyjny mężczyzna z prawdziwego, egzotycznego wschodu. Żenia (w tej roli Alec Utgoff), bo tak brzmi jego imię, ma dar. Jego ręce leczą, a oczy zaglądają w dusze samotnych kobiet. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Pracując dla ludzi odgrodzonych murem od ‚gorszego’ świata, poznaje ich historie i osobiste dramaty. Wkrótce niezwykłe zdolności Żeni odmienią życie każdego z nich.

Autorami scenariusza są Małgorzata Szumowska i Michał Englert, a reżyserką filmu jest Małgorzata Szumowska. W obsadzie znaleźli się Katarzyna Figura, Weronika Rosati, Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Andrzej Chyra, Krzysztof Czeczot, Łukasz Simlat i Alec Utgoff. Film trwa 111 minut. Film był polskim kandydatem do „Oscara” w kategorii „Najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy” (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „Śniegu już nigdy nie będzie” pojawił się w kinach w piątek, 4 czerwca 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).

Dodajmy także, że Polsat Box Go to nowy serwis, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go (więcej tutaj).
 
Weronika Rosati, Maja Ostaszewska, Katarzyna Figura, Alec Utgoff i Agata Kulesza na plakacie promującym kinową emisję filmu „Śniegu już nigdy nie będzie”, foto: Jarosław Sosiński/Lava Film/Kino Świat
Weronika Rosati, Maja Ostaszewska, Katarzyna Figura, Alec Utgoff i Agata Kulesza na plakacie promującym kinową emisję filmu „Śniegu już nigdy nie będzie”, foto: Jarosław Sosiński/Lava Film/Kino Świat


„Śniegu już nigdy nie będzie” - emisja w serwisie Polsat Box Go.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...