reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-21 - 2022-05-22

Sport w polskiej TV 19.11.2021

dodano: 2021-11-18 00:47
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: FC Augsburg – Bayern Monachium. Transmisje live z ATP Finals tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AS Monaco – LOSC Lille
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki

04:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Phoenix Suns – Dallas Mavericks
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
UD Levante – Athletic Bilbao
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 1

11:30 Formuła 1: Grand Prix Kataru: 
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:00 Formuła 1: Grand Prix Kataru: 
2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AS Monaco – LOSC Lille
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

 
Eleven Sports 2

20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Queens Park Rangers – Luton Town
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Queens Park Rangers – Luton Town
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Internationaux de France:
Program krótki solistek

14:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Kwalifikacje

19:00 Łyżwiarstwo figurowe: Internationaux de France:
Program krótki par sportowych
 
Eurosport 2

16:45 Łyżwiarstwo figurowe: Internationaux de France:
Program krótki solistów

 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Dubaj:
2. runda

18:00 Golf: PGA Tour, Simons Island:
2. runda
 
Motowizja

12:35 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugello:
Wyścig 1 

14:25 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugello:
Wyścig 1 
 
nSport+

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
UD Levante – Athletic Bilbao
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
Polsat Sport

10:00 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd mężczyzn

11:30 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Ram R./Salisbury J. - Cabal J.S./Farah R.

14:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Andriej Rublow - Casper Ruud

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Developres Bella Dolina Rzeszów – IŁ Capital Legionovia Legionowo

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Stal Nysa – GKS Katowice
 
Polsat Sport Extra

11:45 Skeleton: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd mężczyzn

12:50 Łyżwiarstwo figurowe: Internationaux de France:
Program krótki solistek

14:50 Łyżwiarstwo figurowe: Internationaux de France:
Taniec rytmiczny par

16:35 Łyżwiarstwo figurowe: Internationaux de France:
Program krótki solistów

18:30 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Herbert P.H./Mahut N. - Murray J./Soares B.

21:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Novak Djokovic - Cameron Norrie
 
Polsat Sport News

17:00 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger:
Bieg na 1000 m kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Enea Zastal BC Zielona Góra

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Miedź Legnica – Odra Opole
 
TVP Sport

16:30 Boks: Mistrzostwa Polski:
Finały kobiet
Komentarz: Piotr Jagiełło

19:15 Boks: Mistrzostwa Polski:
Finały mężczyzn
Komentarz: Piotr Jagiełło
 
Viaplay

12:35 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugello:
Wyścig 1 

13:00 Padel: Mistrzostwa Świata: 
Dzień 5

14:25 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugello:
Wyścig 1 

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen – 1. FC Nürnberg

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – SC Paderborn 07 

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg – Bayern Monachium
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – Colorado Avalanche

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – Winnipeg Jets


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...