reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Boomerang i „Zwariowane Melodie: Kreskówki”

dodano: 2021-11-19 09:20 | aktualizacja: 2021-11-21 22:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Zwariowane Melodie: Kreskówki” Świąteczne, bożonarodzeniowe celebracje czas zacząć. W Boomerangu odbędzie się premiera odcinka specjalnego amerykańskiego serialu animowanego „Zwariowane Melodie: Kreskówki” („Looney Tunes Cartoons”), czyli „24-karotkowy specjał gwiazdkowy Królika Bugsa” („Bugs Bunny’s 24 Carrot Holiday Special”). Na widzów czekać będą także zupełnie nowe odcinki 1. sezonu tej kreskówki. Premiera serialu odbędzie się w poniedziałek, 22 listopada br. o godz. 13:00, a premiera odcinka świątecznego w piątek, 3 grudnia br. o godz. 13:00.

Boomerang „Zwariowane Melodie: Kreskówki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Premierowe odcinki 1. sezonu serialu „Zwariowane Melodie: Kreskówki”

Jak zapowiada nadawca, w nowych odcinkach sezonu widzowie spotkają wszystkie ulubione postaci. Powróci marsjanin Marv. Razem z innymi obcymi przybędą na Ziemię. Są pewni, że nowa planeta będzie w całości należeć do nich! Marv chce, żeby Bugs mu służył, ale jego misterny plan spali na panewce. Kosmiczny przybysz jeszcze nie wie, że przechytrzą go robaczki. Uwielbiający przygody kaczor Daffy i strachliwy prosiak Porky utkną na pustyni przy wymianie opony. Kot Sylwester chce złapać Tweety’ego, ale tym razem na jego drodze stanie szczególna przeszkoda: przyjaciel pani Tweety’ego, mistrz boksu. 

„24-karotkowy specjał gwiazdkowy Królika Bugsa”

W pewnym domu stoi świąteczna choinka. Są na niej łańcuchy, bombki i dodatki, które kojarzą się z postaciami „Zwariowanych Melodii”. Tak widzowie kanału Boomerang rozpoczną święta Bożego Narodzenia z kultowymi bohaterami, w specjalnym odcinku. Za tajemniczym narratorem epizodu stoi pewna postać, która całkiem prawdopodobnie ma długie szare uszy i uwielbia chrupać marchewkę.

Diabeł tasmański Taz, prosiak Porky, kaczor Daffy, kojot E. Wiluś, struś Pędziwiatr, kot Sylwester i kanarek Tweety - ci bohaterowie pojawią się w grudniowej opowieści. Nie mogło też zabraknąć głównej gwiazdy odcinka: królika Bugsa, a myśliwy Elmer zadba o to, aby miał co robić (więcej tutaj).

„Zwariowane Melodie: Kreskówki” - sezon 1., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 22 listopada 2021 roku) o godz. 13:00 w kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

759 zł Więcej...