reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wiedeńska krew" 2 w kanale Epic Drama

dodano: 2021-11-19 09:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama „Wiedeńska krew” Młody angielski lekarz Max Liebermann i detektyw Oskar Rheinhardt pojawią się z nowymi przygodami i śledztwami w sprawie niepokojących morderstw. Na premierę 2. sezonu austriacko-brytyjskiego serialu „Wiedeńska krew” („Vienna Blood”) kanał Epic Drama zaprasza w poniedziałek, 22 listopada br. o godz. 21:30. W obsadzie znaleźli się Lucy Griffiths, Conleth Hill, Amelia Bullmore, Charlene McKenna, Matthew Beard i Juergen Maurer. Obecnie widzowie tej stacji mogą oglądać wcześniejsze odcinki tej produkcji.

Epic Drama „Wiedeńska krew”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W drugim sezonie zekranizowane zostały trzy kolejne historie zaczerpnięte z bestsellerowych powieści Franka Tallisa. W obsadzie serialu ponownie pojawią się Matthew Beard jako Max Liebermann i Juergen Maurer jako Oskar Rheinhardt. W rolach drugoplanowych widzowie zobaczą Charlene McKenna, Conletha Hilla i Amelię Bullmore. Do obsady dołączyła aktorka Lucy Griffiths, która przejęła stery od Jessiki De Gouw w roli Amelii Lydgate. Lucy znana jest z takich produkcji jak „Czysta krew” i „Kaznodzieja” oraz filmów „Zimowa opowieść” i „Stacja szyfrująca”.

Jak zapowiada nadawca, drugi sezon oferuje widzom jeszcze więcej intryg, tajemnic i nietypowych technik śledczych. Akcja serialu toczy się w roku 1907. Tym razem sam Max zostaje wplątany w śledztwo w sprawie morderstwa, gdyż ofiarą jest jedna z jego pacjentek. Badając przyczynę śmierci, Max i Oskar próbują oczyścić reputację lekarza.

W kolejnym odcinku obaj panowie odwiedzają dzielnicę slumsów, by zbadać sprawę poważnie okaleczonego ciała, które - jak się później okazuje - należało do agenta służb specjalnych. Wprowadza to nowe komplikacje do śledztwa. Oskar podąża śladem anonimowych wiadomości, by sprawdzić, czy pomogą one w rozwiązaniu zagadki morderstwa.

Premierowy odcinek drugiego sezonu „Wiedeńskiej krwi” będzie można obejrzeć w poniedziałek, 22 listopada br. o godzinie 21:30 w kanale Epic Drama. Emisja kolejnych dwóch odcinków odbywać się będzie w poniedziałki o tej samej porze (więcej tutaj).
 
Matthew Beard w serialu „Wiedeńska krew”, foto: Viasat World
Matthew Beard w serialu „Wiedeńska krew”, foto: Viasat World


„Wiedeńska krew” - sezon 2., emisja w poniedziałki (od 22 listopada 2021 roku) o godz. 21:30 w kanale Epic Drama. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...