reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Talking Pictures uruchomi usługę VOD

dodano: 2021-11-19 20:23 | aktualizacja: 2021-11-19 20:39
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Talking Pictures Brytyjski, niekodowany kanał filmowy Talking Pictures TV ma zamiar zaoferować nową usługę na żądanie, pozwalającą widzom nadrabiać zaległości w programach i filmach wyświetlanych w tradycyjnej telewizji liniowej. Talking Pictures powstał w 2015 roku i od tamtej pory ma stałe grono widzów.

talkingpicturestv.co.uk
Talking Pictures TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa usługa będzie się nazywać TPTV Encore. Więcej szczegółów na jej temat pojawi się wkrótce.

Talking Pictures twierdzi, że usługa będzie darmowa, a także nieocenzurowana. Regulator Ofcom wielokrotnie ostrzegał nadawcę przed użyciem języka w jego filmach, który jest obecnie uważany za nieodpowiedni w świetle dzisiejszych standardów nadawania. Zgodnie z dzisiejszymi zasadami, nadawcy mają obowiązek ostrzegać widzów, jeżeli program zawiera nieodpowiednie słownictwo. W niektórych przypadkach regulator wymaga podania kontekstu. W innych może być konieczne wycięcie niektórych scen. Zasady te źle przyjmują widzowie i media, a niektóre gazety wyładują frustrację z powodu umieszczania ogłoszeń ostrzegawczych dla starszych programów telewizyjnych.

Talking Pictures TV koncentruje się na klasyce kina brytyjskiego, filmach vintage i nostalgicznych. Na antenie najlepsi bohaterowie minionej epoki, złoczyńcy, klauni i śpiewacy, niezmiennie we wspaniałej czerni i bieli. Ramówka jest zbudowana na szerokiej gamie filmów od producentów Pinewood, Twickenham i Shepperton Studios. Najstarsze produkcje pochodzą z lat 20-tych XX wieku.

Kanał jest obecny w przekazie FTA z satelity Astra 2G (28,2°E), tp. 97 (11,582 GHz, pol. H, SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S / QPSK).​​​​​​​

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...