reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 21.11.2021

dodano: 2021-11-20 14:09 | aktualizacja: 2021-11-21 12:42
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie AInter Mediolan – SSC Napoli. Transmisje live z Bundesligi tylko w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Everton FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Łęczna
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Leeds United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon – Olympique Marsylia
Komentarz: Rafał Dębiński, Jakub Polkowski
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Brestois 29 – RC Lens
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski

15:15 Rugby: Autumn Nations Series: 
Irlandia – Argentyna

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – Real Betis
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Łęczna
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Now

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Hereda San Pablo Burgos – FC Barcelona
Komentarz: Michał Łopaciński, Szymon Szewczyk
 
Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1: Grand Prix Kataru:
Parada kierowców
Komentarz: Mikołaj Sokół

15:00 Formuła 1: Grand Prix Kataru:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC 1893 – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – Cagliari Calcio
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Piotr Czachowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – Real Madryt
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon – Olympique Marsylia
Komentarz: Julian Kowalski, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Brestois 29 – RC Lens
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC 1909 – Venezia FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Brestois 29 – RC Lens
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC 1909 – Venezia FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eurosport 1

10:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
1. przejazd slalomu kobiet

13:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
2. przejazd slalomu kobiet

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
Eurosport 2

06:20 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Mandalika: 
Wyścig 2

07:50 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Mandalika: 
Wyścig 2

14:00 Short track: Puchar Świata, Debreczyn:
Dzień 2
 
Golf Channel

10:00 Golf: European Tour, Dubaj: 
Finał
Komentarz: Jacek Person

19:00 Golf: PGA Tour, Simons Island:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

10:05 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugello:
Wyścig 3

11:20 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugello:
Wyścig 3
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa:
GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UW Darkomp Wilanów
Komentarz: Adrian Olek, Wojciech Jagoda

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – Cádiz CF
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Tomasz Lipiński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Valencia CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – PEC Zwolle

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
RKC Waalwijk – AFC Ajax
 
Polsat Sport Premium 2

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
1. FC Slovacko – AC Sparta Praga

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – FK Jablonec
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
ŁKS Łódź – GKS Tychy

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa – Trefl Gdańsk

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
LUK Lublin – Cuprum Lubin

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź

23:30 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Portland Timbers – Minnesota United
 
Polsat Sport Extra

09:00 Curling: Mistrzostwa Europy: 
Szwajcaria – Czechy

14:30 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Finał debla
Herbert P.H. / Mahut N. - Ram R./Salisbury J.

17:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
Finał singla
Alexander Zverev - Daniił Miedwiediew

20:00 Boks: Polsat Boxing Promotions, Toruń: 
Ihosvany Garcia – Przemysław Gorgoń
 
Polsat Sport Fight

19:00 Boks: Polsat Boxing Promotions, Toruń: 
Ihosvany Garcia – Przemysław Gorgoń


 
Polsat Sport News

09:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
1. przejazd dwójek kobiet

10:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
2. przejazd dwójek kobiet

13:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd dwójek mężczyzn

14:30 Łyżwiarstwo figurowe: Internationaux de France:
Pokazy mistrzów

16:05 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger:
Bieg na 1500 m mężczyzn

16:55 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Stavanger:
Bieg na 1500 m kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław – GTK Gliwice
 
Super Polsat

20:00 Boks: Polsat Boxing Promotions, Toruń: 
Ihosvany Garcia – Przemysław Gorgoń



 
Sportklub

05:00 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sydney:
Wyścig 2

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt – Coosur Real Betis
Komentarz: Radosław Spiak

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Anadolu Efes – Darüşşafaka Tekfen
Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
ratiopharm ulm – ALBA Berlin
Komentarz: Piotr Wesołowicz

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: 
Cholet Basket – Nanterre 92
Komentarz: Jacek Łączyński
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
TVP Sport

14:00 Snooker: Champion of Champions:
Finał

15:45 Snooker: Champion of Champions:
Finał

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn

20:35 Snooker: Champion of Champions:
Finał

21:45 Snooker: Champion of Champions:
Finał   
 
Viaplay

10:05 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugello:
Wyścig 3

11:20 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugello:
Wyścig 3

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
1. FFC Turbine Potsdam – 1899 Hoffenheim
Komentarz: Mateusz Juza

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
Bayern München – FC Carl Zeiss Jena

13:15 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League: 
Manchester United – Arsenal FC

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 – Kieler SV Holstein 1900

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Ingolstadt 04 – Karlsruher SC

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SG Dynamo Drezno – Düsseldorfer TuS Fortuna 1895
Komentarz: Dawid Król

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
TVB Stuttgart – Füchse Berlin
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
FRISCH AUF! Göppingen – THW Kiel
Komentarz: Szymon Ratajczak

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 – 1. FC Köln
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Marcin Borzęcki

18:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – SGS Essen
Komentarz: Adam Drygalski

18:30 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina: 
Real Madryt – Deportivo Alaves 

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers – Buffalo Sabres

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – Calgary Flames

01:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Toronto Maple Leafs

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – Chicago Blackhawks

03:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – Washington Capitals

04:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings – Arizona Coyotes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...